Užite si dokonalý odpočinok počas 10-denného pobytu v horskej prírode Jeseníkov. Priessnitzove kúpele sú slávne klimatické a liečebné kúpele, v ktorých si užijete rôzne procedúry, prechádzky po krásnej prírode aj chutnú polpenziu. Ubytovaní budete v Kúpeľnom dome Bezruč *** v izbe Standard.

O ubytovaní

Kúpeľný dom Bezruč *** nájdete v mestečku Jeseník asi 350 m od hlavnej budovy Priessnitzových liečebných kúpeľov, ktorou je Hotel Priessnitz ****. Kúpeľný dom sa nachádza v pokojnej časti mesta v obklopení vrcholov Hrubého Jeseníka a Rychlebských hôr. Zdolať môžete napríklad protiľahlý Studničný vrch (3,5 km), na ktorého svahoch sa nachádza na 80 kúpeľných prameňov. Okolie ponúka veľa možností voľnočasových aktivít. Iba pár minút chôdze je to na minigolf (550 m), do balneoparku (850 m) či do Múzea V. Priessnitza (160 m). Nádhernými panorámami sa môžete kochať na mnohých vyhliadkach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných jedno alebo dvojposteľových izbách Standard. Vybavené sú pohodlným lôžkom, satelitnou televíziou, telefónom, chladničkou, posedením a vlastnou kúpeľňou. Väčšina izieb má tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

V Jedálni Bezruč sa tešte na chutnú polpenziu, ktorá sa podáva servírovanou formou. Večeru si vyberiete z menu. Pri príchode vám bude pridelený stravovací čas a miesto na sedenie z dôvodu obmedzenej kapacity.

Kde budete relaxovať?

Priamo v Kúpeľnom dome Bezruč nájdete ordináciu lekára a inhalácie.

Ďalšie wellness a liečebné služby využijete v Hoteli Priessnitz ****. Jeho súčasťou je zázemie pre procedúry a wellness s vírivkou, bazénom a saunovým svetom. Dopriať si môžete veľa druhov masáží a liečebných či kozmetických procedúr ako sú kúpele, zábaly, vodoliečba a ďalšie. Tiež je možné dochádzať na inhalácie do Kúpeľného domu Bezruč ***. V areáli kúpeľov nájdete aj lesopark s krásnym balneoparkom, v ktorom nájdete prírodné kúpele horných a dolných končatín, kúpeľ nôh s akupresúrou, Priessnitzovú lavičku s bazénikom a tiež Priessnitzove streky a Slnečné kúpele. V areáli kúpeľov si môžete dopriať aj akupunktúru, špeciálne indonézske masáže alebo vstup do soľnej jaskyne.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je tu pripravené detské ihrisko.

Niečo naviac

O zábavu počas pobytu bude postarané. Môžete si tu zahrať tenis, biliard, minigolf či discgolf.

Lázeňský dům Bezruč ***

Priessnitzova 299/12 , Jeseník
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie zadarmo je možné pri vjazde do kúpeľného areálu alebo platené v areáli kúpeľov za cca 100 Kč/deň či 550 Kč/týždeň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
70 m
Zjazdovka
7,7 km