Užite si pobyt plný romantiky v štvorhviezdičkovom kúpeľnom Hoteli Venus s úžasným programom pre páry. Čaká na vás welcome drink, káva so zákuskom v lobby bare, raňajky servírované na izbu, vstup do vírivky zahalený tmou a čiastočná aroma masáž. Prechádzky po nádhernom centre Karlových Varov, ktoré máte na dosah ruky, vás tiež neomrzia. Bude o vás postarané natoľko, aby jediná vaša "starosť" bola vaša drahá polovička.

O ubytovaní

Karlovarský liečebný Hotel Venus **** sa nachádza v samom srdci jeho kúpeľnej časti, len 300 metrov od Mlýnskej kolonády a 800 metrov od známeho prameňa Vŕídlo. Ak vás prechádzky po jednom z najkrajších kúpeľných miest v Česku prestanú baviť, vydajte sa napríklad na Rozhľadňu Diana (2 km) alebo Hrad Loket (15 km). Pokiaľ holdujete golfu, určite vás poteší, že do známeho Golf Resortu Karlovy Vary je to z hotela len 8,5 km.

Kde budete spať?

Ubytujte sa v jednej zo 49 dvojposteľových izieb, kde na vás bude čakať TV s 38 programami, WiFi pripojenie, rádio, minibar, trezor, telefón s priamou voľbou a kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fénom a županom.

Na čom si pochutnáte?

Útulne zariadený interiér reštaurácie vás láka vôňou rannej kávy a bohatými raňajkami formou bufetu pre úspešný štart do nového dňa. Reštaurácia pripravuje pokrmy českej i európskej kuchyne, nechýba ale ani možnosť diétneho menu so zdravými jedlami pre komplexnú podporu vášho kúpeľného pobytu.Popoludnie môžete stráviť v hotelovom lobby bare s kávou, zákuskom, vínom či Becherovkou.

Kde budete relaxovať?

V hoteli sa pod dohľadom odborného personálu môžete oddať niekoľkých rôznych postupom pre liečbu gastroenterologických ochorení, cukrovky, nadváhy a choroby pohybového ústrojenstva.

Máte tiež k dispozícii bazén aj vírivku.

Hotel Venus ****

Hotel Venus ****

Sadová 815/8 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 433 411

reservation@hotelvenus.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 375 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky