Doprajte si pobyt s rôznorodými kúpeľnými procedúrami v Hoteli Panorama Spa ****. Kde inde ako v Karlových Varoch by ste sa mohli zbaviť nahromadeného stresu a opäť začať voľne a zhlboka dýchať? V slávnom kúpeľnom meste obklopenom prekrásnou prírodou budete privítaní welcome drinkom a každý deň zahájite výbornými raňajkami vo forme bufetu.

O ubytovaní

Hotel Panorama Spa **** s prekrásnym výhľadom priamo na centrum Karlových Varov vám okrem vyhliadky ponúkne široké spektrum rôznorodých kúpeľných procedúr. Ubytujte sa iba 10 minút chôdze od hlavného karlovarského minerálneho prameňa Vřídlo s jeho Vřídelní kolonádou. Vyhliadka Tři Kříže (290 m), Tržní kolonáda (750 m), Zámocká aj Mlýnská kolonáda (1,2 km) a ďalšie kúpeľné trasy s kaviarničkami a obchodmi pozdĺž rieky Teplá budete mať na dosah ruky.

Kde budete spať?

Izby Standard s pohodlnou manželskou posteľou a možnosťou prístelky sú vybavené tiež obývacím kútom s kresielkami a televíziou, WiFi a vlastným sociálnym zariadením. Hotel má dlhoročnú tradíciu, býval aj sanatóriom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte bohaté raňajky formou teplého aj studeného bufetu vrátane zeleniny, ovocia a mliečnych výrobkov. Za pekného počasia vám bude k dispozícii aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Po nedávnej rekonštrukcii si tu môžete okrem moderného interiéru naplno užívať komplexné balneologické procedúry. Aby ste ale z Karlových Varov odchádzali patrične odpočinutí a zrelaxovaní, mali by ste navštíviť niektorú z kultúrnych udalostí, festivalov či koncertov na promenáde a vydať sa na výlet do Slavkovského lesa.

Hotel Panorama Spa ****

Na Vyhlídce 158/20 , Karlovy Vary
Česká republika

+420353361551

recepce@panoramahotel.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 250 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
100 m

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky