Doprajte si pobyt s rôznorodými kúpeľnými procedúrami v Hoteli Panorama Spa ****. Kde inde ako v Karlových Varoch by ste sa mohli zbaviť nahromadeného stresu a opäť začať voľne a zhlboka dýchať? V slávnom kúpeľnom meste obklopenom prekrásnou prírodou budete privítaní welcome drinkom a každý deň zahájite výbornými raňajkami vo forme bufetu.

O ubytovaní

Hotel Panorama Spa **** s prekrásnym výhľadom priamo na centrum Karlových Varov vám okrem vyhliadky ponúkne široké spektrum rôznorodých kúpeľných procedúr. Ubytujte sa iba 10 minút chôdze od hlavného karlovarského minerálneho prameňa Vřídlo s jeho Vřídelní kolonádou. Vyhliadka Tři Kříže (290 m), Tržní kolonáda (750 m), Zámocká aj Mlýnská kolonáda (1,2 km) a ďalšie kúpeľné trasy s kaviarničkami a obchodmi pozdĺž rieky Teplá budete mať na dosah ruky.

Kde budete spať?

Izby Standard s pohodlnou manželskou posteľou a možnosťou prístelky sú vybavené tiež obývacím kútom s kresielkami a televíziou, WiFi a vlastným sociálnym zariadením. Hotel má dlhoročnú tradíciu, býval aj sanatóriom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte bohaté raňajky formou teplého aj studeného bufetu vrátane zeleniny, ovocia a mliečnych výrobkov. Za pekného počasia vám bude k dispozícii aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Po nedávnej rekonštrukcii si tu môžete okrem moderného interiéru naplno užívať komplexné balneologické procedúry. Aby ste ale z Karlových Varov odchádzali patrične odpočinutí a zrelaxovaní, mali by ste navštíviť niektorú z kultúrnych udalostí, festivalov či koncertov na promenáde a vydať sa na výlet do Slavkovského lesa.

Hotel Panorama Spa ****

Na Vyhlídce 158/20 , Karlovy Vary
Česká republika

+420353361551

recepce@panoramahotel.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
100 m

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách Tip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Vianočný dom