Užite si krásy Krkonôš v Peci pod Sněžkou a ubytujte sa v Penzióne Melkus *** priamo pri svahu. K dispozícii sú izby aj apartmány s kuchynkou, kam sa zmestí až 7 osôb. Tešte sa na skvelú polpenziu i kartu hosťa, ktorá vám zaistí zľavy na zaujímavé atrakcie v okolí.

O ubytovaní

Penzión Melkus *** nájdete v Peci pod Sněžkou, len 100 metrov od Ski Resortu Černá Hora. Je tak perfektným miestom na aktívnu dovolenku v zimnom období. V blízkom okolí penziónu ležia ďalej desiatky kilometrov zjazdoviek rôznych náročností i bežkárska trasa Krkonošská magistrála, ktorá sa tiahne celými Krkonošami od Harrachova až do Žacléře. Aj v ostatných ročných obdobiach si tu nájdete to svoje, môžete tu pešo aj na bicykli zdolávať okolité vrcholy ako Jelení vrch (5 km) alebo Černá hora (6 km). Príjemnou prechádzkou sa dostanete aj k malej ZOO na Kolínskej búde (3 km). Termálne kúpele Kopacz (40 km) na poľskej strane hôr vás očaria nielen svojou architektúrou a báječnou kuchyňou, ale aj dvomi aquaparkami.

Kde budete spať?

Ubytovať sa môžete v dvojlôžkovej izbe, kam je možné umiestniť prístelku až pre dve deti v podobe poschodovej postele. Izba je zariadená káblovou TV, rádiom, písacím stolom a vlastnou kúpeľňou s WC.

K dispozícii sú aj apartmány so dvoma spálňami, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom. V kuchynke nájdete varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, rúru, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu i základné vybavenie. V apartmánoch je ďalej jedálenský stôl a miesto na posedenie. Ku 4 lôžkam je možné poskytnúť až 3 prístelky a využiť maximálnu kapacitu apartmánu 7 osôb.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa v penzióne podávajú raňajky formou bufetu. Na obed a večeru môžete využiť buď kuchynku vo vašom apartmáne, alebo si zájsť do reštaurácie vzdialenej cca 30 metrov. Neďaleko nájdete tiež obchod s potravinami.

Penzion Melkus ***

Pec pod Sněžkou 13 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 731 322 534

diana.bonkova@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
100 m

Tipy na výlet

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn