Historický penzión v južnom cípe Krkonôš

Pátrate po ubytovaní v Krkonošiach, odkiaľ budete ľahko podnikať túry, ale ktoré zároveň poskytuje dostatok pokoja? Penzión Vila Julie **** je tým pravým práve pre vás. Nachádza sa v obci Dolní Štěpanice, presnejšie povedané v južnom cípe národného parku, kúsoček od Jizerky a v obkľúčení čarovnej prírody.

Penzión je pôvodne prvorepubliková vilka, dýchať tak na vás bude príjemná historická atmosféra. Ponúka ubytovanie celkovo v 8 izbách s nábytkom z masívu, sociálnym zariadením, TV a WiFi pripojením.

Súčasťou budovy je aj malá reštaurácia s príjemným klubom, kde vám bude servírovaná polpenzia.


Penzión sa dlhodobo teší skvelej povesti, ktorú v poslednej dobe ešte utužili noví majitelia. Hostia si nemôžu vynachváliť kuchyňu, čisté priestranné izby aj príjemný personál.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (vilajulie@honesty.cz, 734 681 570). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Penzión nie je vhodný pre deti.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 21 Kč (cca 0,8 €)/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jiří M.)

Prostředí stylově zařízeného penzionu se nám velmi líbilo, ke spokojenosti přispěla také sympatická a ochotná paní, výborná domácí kuchyně, určitě doporučuji.

Skvelé (Olga M.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vybavení pokoje odpovídalo fotografiím v nabídce. Personál penzionu byl velmi ochotný. Obec, v níž se penzion nachází, není výchozím bodem pro pěší turistiku, to nám však nevadilo. Autobusem (autobusová zastávka je několik metrů od penzionu) jsme se přemístili do Horních Míseček, z nichž jsme vyrazili na pěší túru a krásu Krkonoš jsme si vychutnali plnými doušky.

Vynikajúce (Hana V.)

Úžasné a klidné prostředí, ubytování krásné, jídlo výborné a velmi milá paní majitelka, rádi se zas vrátíme. Velká spokojenost.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Harrachov

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Najznámejšie české horské stredisko nájdete rozprestierať sa v nadmorskej výške 575 - 1 555 m n. m. V mestečku nájdete všetko, čo potrebujete - výborné reštaurácie, bary a mnoho ďalších aktivít. Za videnie určite stojí železobetónový most a kostol sv. Petra a Pavla. Počas leta sa môžete tešiť na nespočetné množstvo turistických a cykloturistických trás a kultúrnych podujatí.