Historický penzión v južnom cípe Krkonôš

Pátrate po ubytovaní v Krkonošiach, odkiaľ budete ľahko podnikať túry, ale ktoré zároveň poskytuje dostatok pokoja? Penzión Vila Julie **** je tým pravým práve pre vás. Nachádza sa v obci Dolní Štěpanice, presnejšie povedané v južnom cípe národného parku, kúsoček od Jizerky a v obkľúčení čarovnej prírody.

Penzión je pôvodne prvorepubliková vilka, dýchať tak na vás bude príjemná historická atmosféra. Ponúka ubytovanie celkovo v 8 izbách s nábytkom z masívu, sociálnym zariadením, TV a WiFi pripojením.

Súčasťou budovy je aj malá reštaurácia s príjemným klubom, kde vám bude servírovaná polpenzia.


Penzión sa dlhodobo teší skvelej povesti, ktorú v poslednej dobe ešte utužili noví majitelia. Hostia si nemôžu vynachváliť kuchyňu, čisté priestranné izby aj príjemný personál.

Tipy na výlet

Skiareál Benecko

Hľadáte preslnené svahy vhodné na rodinné lyžovanie na okraji Krkonôš? Skiareál Benecko ponúka zjazdovky pre začiatočníkov i mierne pokročilých, môžete tu ale aj sánkovať a bobovať alebo využiť snowtubingové dráhy. Súčasťou areálu je aj bežkársky raj.

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Ponúka nespočetné množstvo rôznych lyžiarskych stredísk vhodných pre začiatočníkov, skúsených lyžiarov i pre celé rodiny. Na každom rohu je navyše požičovňa zariadenia alebo lyžiarska škola. Ak ste zanietený bežkár, tiež si tu prídete na svoje. Hromadu možností pre zimné športovanie naviac dopĺňa krásna príroda, ktorá stojí za dlhú vychádzku, aj keď sa schováva pod dôkladnou snehovou pokrývkou. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Pension Vila Julie ***

Dolní Štěpanice 94, Benecko
Česká republika

734 681 570

vilajulie@honesty.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,52/5
Celkom 33 hodnotení