Boží Dar v štýlovom zrekonštruovanom hoteli

Hotel Boží Dar - Excalibur *** vás privíta v samotnom srdci Krušných hôr. Celý hotel bol nedávno rekonštruovaný, aby izby aj reštauračná časť vyhovovali požiadavkám aj tých najnáročnejších hostí.

Hotel ponúka ubytovanie celkom v 15 izbách a 2 apartmánoch. Izby sú vybavené TV a kúpeľňou so sprchou a WC.

Polpenziu si vychutnáte v štýlovej reštaurácii Excalibur, ktorú zdobí úctyhodná zbierka historických zbraní, snáď dokonca aj meč Excalibur. Na jedálnom lístku nájdete široký výber tradičných českých jedál i jedlá medzinárodnej kuchyne.

V okolí vás čaká množstvo turistických chodníkov a cyklistických tratí, ktoré nesú certifikované označenie od projektu Cyklisti vítaní. S deťmi nezabudnite navštíviť Ježiškovu cestu.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (hotelbozidar@gmail.com, 353 815 129). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 24.8. - 15.9.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 1,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa od 2 rokov 550 Kč/noc vrátane ubytovania a stravy.

 • Požičanie detskej postieľky 100 Kč/pobyt (nutná rezervácia vopred).

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 do 19:00 hodín, check out od 8:00 do 10:30 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Leona L.)

Vše naprosto v pořádku, jídlo, ubytování. Jen počasí se nedá naplánovat ;) káva a koláč v sychravém počasí bodlo ;).

Vynikajúce (Michaela H.)

Hotel i služby hotelu jsou na velmi dobré úrovni. Pokoje čisté, personál ochotný, jídlo dobré. Hotel je na klidném místě kousek od lesa. Se vším jsme byli spokojení. Děkujeme.

Vynikajúce (Alena M.)

Pobyt v hotelu odpovídal nabídce, s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni, jídlo dobré a v dostatečném množství. Také personál hotelu byl ochotný a vstřícný. Určitě bychom hotel doporučili.

Tipy na výlet

Boží dar

Boží dar

Boží dar je najvyššie položené mesto v Českej republike, nájdete ho vo výške 1 028 m n. m. v Krušných horách. Zároveň sa jedná o tretie najmenšie mesto v štáte, žije tu len asi 200 obyvateľov. Turistom slúži toto miesto ako ideálny východiskový bod pre okolité lyžiarske areály, Božídarské rašeliniská alebo prírodné pamiatky Vlčie jamy a Ľadové jamy.

Veľkou zaujímavosťou Božího daru je, že práve tu sídli Ježiškova pošta. Celoročne je pre malých i veľkých k dispozícii Ježiškova cesta plná zábavy a úloh. Keď úlohy splníte a všetko si starostlivo poznamenáte, dostanete Ježiškovu pečiatka a malú odmenu.

Lanovka na Klínovec

Lanovka na Klínovec

Chystáte na sa bicykel alebo pešiu túru a hodilo by sa vám ju začať na najvyššej hore Krušných hôr? Potom využite celoročné služby 1685 metrov dlhej lanovky Jáchymov - Klínovec. Všetkých cyklistov potom iste poteší, že preprava bicyklov je tu zadarmo a tiež mnoho cyklistických tratí v okolí, vrátane profesionálnej zjazdovej trate priamo v Trail park Klínovec.

Rozhľadňa Klínovec

Rozhľadňa Klínovec

Máte radi výšky a poriadny výhľad? Tak sa vydajte na Klínovec. Na vrchole tejto hory nájdete hneď dve dominanty. Jednou z nich je rádiokomunikačná veža a tou druhou osemboká rozhľadňa, ktorá vám zaistí nádherný výhľad na vrcholky Krušných hôr, České stredohorie, Doupovské hory, Karlovy Vary, Slavkovský les a Šumavu.