Dovolenka uprostred romantickej prírody Bielych Karpát

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopený lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s kozubom, kam sa môžete uchýliť k odpočinku.

Oddych vo wellness centre

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup po celú dobu pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať uľaviť napríklad svojmu chrbátu a zrelaxovať po náročných dňoch.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (info@hotel-filipov.com, 518 382 126). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • V novembri je možný pobyt iba cez víkend (ŠT - NE).

 • Objednávky a informácie o termínoch PO - PIA (9:00 - 18:00 hodín).

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 7,9 rokov 500 Kč (cca 20 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

 • Dieťa do 11,9 rokov 550 Kč (cca 22 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč /noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Zdeňka B.)

S poskytnutými službami jsme byli celkem spokojeni. Pokoj dostatečně velký, čistý, koupelna v pohodě. Personál se snažil, ale nepůsobil zcela profesionálně. Tip na výlety - projížďka po Baťově kanálu ve Strážnici, prohlídka zámku v Miloticích - možnost převleku do dobových kostýmů (nutno objednat) - ocenění dětmi, případně návštěva Luhačovic.

Vynikajúce (Věra S.)

V hotelu se nám líbilo. Pobyt i poskytnuté služby odpovídaly popisu (pěkné wellness centrum). Personál hotelu byl příjemný. Kvalitní stopy na běžkování byly v okolí Kubíkova vrchu a Javořiny.

Skvelé (Martina M.)

Hotel čistý, vybavení pokoje stačilo, velmi mile překvapilo wellness zázemí neomezené po dobu pobytu, večeře mohly byt bohatší a chutnější, podával se jen jeden chod - hl. jídlo, bez polévky. Personál velmi milý, vstřícný.

Tipy na výlet

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Ako sa žilo na Veľkej Morave? Odpoveď na túto otázku dostanete v Archeoskanzene Modrá, veľkomoravskom sídlisku stredného Pomoravia neďaleko Uherského Hradiště. V skanzene uvidíte ukážky tradičných remesiel a poľnohospodárstva a iné náučné predstavenia a programy. Skanzen je v prevádzke od apríla do októbra, v ostatných mesiacoch potom funguje na objednávku.

Kláštorný kostol Notre Dame

Kláštorný kostol Notre Dame

Kláštor postavený na začiatku minulého storočia v neorománskom slohu sa nachádza na ulici 1. mája na okraji historického jadra mesta. Interiér sa skladá z hlavného oltára, kazateľnice, spovednice a orgánu. Nástenné maľby s biblickými námetmi realizoval roku 1924 slovenský maliar Peter J. Kern, obraz Sedembolestnej Panny Márie v bočnej kaplnke je dielom F. Schumachera.

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.