Dovolenka uprostred romantickej prírody Bielych Karpát

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopený lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s kozubom, kam sa môžete uchýliť k odpočinku.

Oddych vo wellness centre

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup po celú dobu pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať uľaviť napríklad svojmu chrbátu a zrelaxovať po náročných dňoch.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 7,9 rokov 500 Kč (cca 20 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

 • Dieťa do 11,9 rokov 550 Kč (cca 22 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

 • V novembri je možný pobyt iba cez víkend (ŠT - NE).

 • Objednávky a informácie o termínoch PO - PIA (9:00 - 18:00 hodín).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč /noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Magdalena ?.)

Hotel je uprostřed klidu a hezké přírody, personál splňoval všechny požadavky hostů v rámci možnosti. Jenom problémem byly společné dvoumatrace přes obě postele, které poněkud rušily poklidné spaní obou.

Skvelé (Dagmar C.)

Prostředí pěkné odpovídalo popisu pobytu, personál příjemný vždy ochotný, jídlo dobré, wellness jsme si užili. S pobytem jsme velmi spokojeni.

Skvelé (Vítězslav K.)

Prostředí, ve kterém je hotel umístěn bylo pěkné dle očekávání. K dispozici jsme měli všechny inzerované výhody a domluva na výjimky bez problémů. Strava byla standardní, možná bych očekával i vajíčka, ale třeba zrovna nebyla, nevadí. Wellness dle očekávání, jen je škoda, že sauna nemá ochlazovací bazének a v odpočívárně nejsou měkčí lehátka jen pryčny jako v sauně. Zdálo se nám, že ve vířivce nefunguje filtrace, voda špinila plavky. Měli jsme sebou kola, kolárna vyhovující, takže jsme si kraj objeli přes les i do Malé a Hrubé Vrbky včetně Kuželova. Bez kol je místo fajn jen turistiku směr Velká Javořina, trasy jsou značené a udržované, v blízkosti studánka, a nebo se posunout k turistickým místům autem. Při teplém počasí musí být pěkně i v okolí hotelu. Celkově se nám pobyt líbil, odjeli jsme spokojeni.

Tipy na výlet

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Ako sa žilo na Veľkej Morave? Odpoveď na túto otázku dostanete v Archeoskanzene Modrá, veľkomoravskom sídlisku stredného Pomoravia neďaleko Uherského Hradiště. V skanzene uvidíte ukážky tradičných remesiel a poľnohospodárstva a iné náučné predstavenia a programy. Skanzen je v prevádzke od apríla do októbra, v ostatných mesiacoch potom funguje na objednávku.

Kláštorný kostol Notre Dame

Kláštorný kostol Notre Dame

Kláštor postavený na začiatku minulého storočia v neorománskom slohu sa nachádza na ulici 1. mája na okraji historického jadra mesta. Interiér sa skladá z hlavného oltára, kazateľnice, spovednice a orgánu. Nástenné maľby s biblickými námetmi realizoval roku 1924 slovenský maliar Peter J. Kern, obraz Sedembolestnej Panny Márie v bočnej kaplnke je dielom F. Schumachera.

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.