Pohodlné ubytovanie s polpenziou

Užite si pobyt s výletmi po prírodných krásach Moravského krasu aj neďalekých zámkoch. V hoteli budete mať úplné pohodlie.

Hotel Dermot *** leží v Letoviciach neďaleko Moravského krasu. Hotel disponuje veľkou záhradou s detským ihriskom a vlastným parkoviskom. Ubytovanie je zariadené v priestranných izbách s vlastnou kúpeľňou a TV .

Polpenzia sa podáva v hotelovej reštaurácii, tešiť sa môžete na sezónne a regionálne špeciality.


Na portáli Booking.com získal Hotel Dermot *** krásne hodnotenie 8,1/10. Hostia si najviac cenia milého a ochotného personálu.

Podnikajte výlety do všetkých strán

Priamo v Letoviciach môžete navštíviť zámok a zámocký park. K Zámku Lysice je to 15 km a do Westernového mestečka v Boskoviciach vám to s deťmi zaberie len 10 km.

Neurobíte chybu, nech sa vydáte od hotela ktorýmkoľvek smerom. Na juhu sa rozkladá Moravský kras, na západe môžete navštíviť hoci aj zámok Čechy pod Kosířem a na východe Nové Mesto na Morave.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (hotel@dermot.cz, +420 724 619 041). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 10,9 rokov 300 Kč (cca 11 €)/noc vrátane lôžka a polpenzie.

 • Ďalšia osoba 400 Kč (cca 14,7 €)/noc vrátane lôžka a polpenzie.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Miestny poplatok 22 Kč (cca 0,8 €)/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 200 Kč (cca 7,4 €)/kupón.

 • Príplatok vo štátny sviatok (19.4. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9.) 300 Kč/kupón.

 • Sezónný príplatok (1.6. - 31.8.) 100 Kč/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/malé plemená/pobyt, 200 Kč/stredné a veľké plemená/pobyt

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Václav V.)

Velmi příjemný pobyt, Snídaně bohaté a stále doplňované takže na každého se dostane, večeře chutné. Za hotelem je příjemné posezení kde se hlavně o víkendu Griluje. Pokoj Č1. byl tak akorát velký a dobře zařízen, ale bylo vidět že již zažil lepší časy. Obsluha velmi příjemná a milá.

Vynikajúce (Martin R.)

S ubytováním a stravou v hotelu jsme byli velmi spokojeni, personál velice milý a přátelský, mají tam i pejska, ke spokojenosti nám nic nechybělo. Jediné mínus, ale opravdu malinké, bylo v noci rámus slyšet na chodbách hotelu vše se strašně ozývá, např. bouchání dveří. Jinak super, jídlo výborné, bohatý výběr. Nejkrásnější je určitě výlet na Macochu a punkevní jeskyně, za shlédnutí stojí i místní a okolní hrady a zámky a celkově úžasná příroda. Bezvadná dostupnost vlakem i autobusem všude do okolí. Krásná dovolená, všem moc doporučujeme.

Vynikajúce (Jitka V.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Všude bylo čisto, personál vstřícný a usměvavý. Jídlo bylo chutné.

Tipy na výlet

Šiklův Mlýn

Šiklův Mlýn

Neďaleko obce Zvole pri Bystřici nad Pernštejnom sa nachádza Westernové mestečko Šiklův Mlýn - najväčší prírodný zábavný areál v Českej republike. V areáli na vás čaká celodenný program vo westernovom mestečku, relax v aquaparku, zvieratká v zooparku a množstvo ďalších zážitkov na pripravených atrakciách. Pravidelne sa tu koná veľká westernová show, kde uvidíte ukážky jazdy na koni, mnoho kaskadérskych a pyrotechnických efektov a ďalších scénok z pravého westernu.

Zámok Lysice

Zámok Lysice

Navštívte barokový zámok s ojedinelou záhradou a bohato zariadenými interiérmi, ktoré môžete obdivovať hneď v dvoch prehliadkových okruhoch. Ďalšie okruhy sa sústreďujú na už spomínanú záhradu, záhradníctvo a oranžériu. Spolu so vstupenkou do zámockého parku obdržíte plánik, aby ste sa medzi kríkmi, altánkami a pergolami nezamotali. Vstupné do záhrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prehliadku reprezentačných priestorov zámku je 120 Kč.

Nové Mesto na Morave

Nové Mesto na Morave

Novomestsko mnohí považujú za najkrajší kút Vysočiny. Je to kraj malebných kopcov, hlbokých lesov a skál. Je tiež úzko späté s lyžovaním.

Samotné mesto sa pýši zámkom, starou radnicou, troma kostolmi, Horáckým múzeom, kde nájdete expozície so zameraním na ľudovú kultúru, sklárstvo, železiarstvo a dejiny mesta. Pozrite si tiež diela tunajších rodákov, sochárov Jána Štursa a Vincenta Makovského.