Pohodlné ubytovanie s polpenziou

Užite si pobyt s výletmi po prírodných krásach Moravského krasu aj neďalekých zámkoch. V hoteli budete mať úplné pohodlie.

Hotel Dermot *** leží v Letoviciach neďaleko Moravského krasu. Hotel disponuje veľkou záhradou s detským ihriskom a vlastným parkoviskom. Ubytovanie je zariadené v priestranných izbách s vlastnou kúpeľňou a TV .

Polpenzia sa podáva v hotelovej reštaurácii, tešiť sa môžete na sezónne a regionálne špeciality.

Podnikajte výlety do všetkých strán

Priamo v Letoviciach môžete navštíviť zámok a zámocký park. K Zámku Lysice je to 15 km a do Westernového mestečka v Boskoviciach vám to s deťmi zaberie len 10 km.

Neurobíte chybu, nech sa vydáte od hotela ktorýmkoľvek smerom. Na juhu sa rozkladá Moravský kras, na západe môžete navštíviť hoci aj zámok Čechy pod Kosířem a na východe Nové Mesto na Morave.

Tipy na výlet

Šiklův Mlýn

Neďaleko obce Zvole pri Bystřici nad Pernštejnom sa nachádza Westernové mestečko Šiklův Mlýn - najväčší prírodný zábavný areál v Českej republike. V areáli na vás čaká celodenný program vo westernovom mestečku, relax v aquaparku, zvieratká v zooparku a množstvo ďalších zážitkov na pripravených atrakciách. Pravidelne sa tu koná veľká westernová show, kde uvidíte ukážky jazdy na koni, mnoho kaskadérskych a pyrotechnických efektov a ďalších scénok z pravého westernu.

Zámok Lysice

Navštívte barokový zámok s ojedinelou záhradou a bohato zariadenými interiérmi, ktoré môžete obdivovať hneď v dvoch prehliadkových okruhoch. Ďalšie okruhy sa sústreďujú na už spomínanú záhradu, záhradníctvo a oranžériu. Spolu so vstupenkou do zámockého parku obdržíte plánik, aby ste sa medzi kríkmi, altánkami a pergolami nezamotali. Vstupné do záhrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prehliadku reprezentačných priestorov zámku je 120 Kč.

Nové Mesto na Morave

Novomestsko mnohí považujú za najkrajší kút Vysočiny. Je to kraj malebných kopcov, hlbokých lesov a skál. Je tiež úzko späté s lyžovaním.

Samotné mesto sa pýši zámkom, starou radnicou, troma kostolmi, Horáckým múzeom, kde nájdete expozície so zameraním na ľudovú kultúru, sklárstvo, železiarstvo a dejiny mesta. Pozrite si tiež diela tunajších rodákov, sochárov Jána Štursa a Vincenta Makovského.

Hotel Dermot ***

Pražská 335/50, Letovice
Česká republika

+420 724 619 041

hotel@dermot.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/malé plemená/pobyt, 200 Kč/stredné a veľké plemená/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,13/5
Celkom 40 hodnotení