Ubytovanie v Českom Krumlove v penzióne Teddy, ktorý leží priamo v centre mesta a má výhľad na rieku. Pobyt pre dvoch s raňajkami v jednom z najkrajších miest Česka, v Českom Krumlove (UNESCO), perle na Vltave.
Ubytovanie v Českom Krumlove v penzióne Teddy, ktorý leží priamo v centre mesta a má výhľad na rieku. Pobyt pre dvoch s raňajkami v jednom z najkrajších miest Česka, v Českom Krumlove (UNESCO), perle na Vltave.

Pobyt v srdci Českého Krumlova

Penzión Teddy je umiestnený v malebnej a pokojnej uličke priamo v historickom centre mesta s výhľadom na rieku. Stačí urobiť pár krokov od penziónu a ocitnete sa priamo v historickom centre Českého Krumlova. Doslova niekoľko metrov od penziónu nájdete Mestské divadlo, v zámockej záhrade potom preslávené divadlo s otáčavým hľadiskom.

Penzión ponúka ubytovanie v dvoch typoch izieb. V izbách "Old Style" sa tešte na štýlové vybavenie nábytkom a doplnkami, z ktorých časť pochádza zo 17. a 18. storočia. U týchto izieb je možné využiť balkón, samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie a Wifi. Izby Classic disponujú štandardným vybavením, vlastným sociálnym zariadením a Wifi. U oboch typov izieb je k dispozícii TV (na želanie).

Súčasťou penziónu je bar a terasa s krásnym výhľadom. Priamo v okolí penziónu nájdete množstvo reštaurácií, z ktorých odporúčame navštíviť jeden zo štýlových historických podnikov s typickou kuchyňou ako je reštaurácie Maštal.

V blízkosti penziónu Teddy je bowlingové centrum, kolkáreň, tenisové a squashové kurty, požičovňa lodí a rada ďalších športových príležitostí.


Južné Čechy nabité zaujímavosťami a pamiatkami UNESCO 

Až si prejdete všetky zaujímavosti Českého Krumlova (UNESCO), akými sú napríklad zámok so záhradou, otáčavé hľadisko alebo synagóga, vydajte sa na výlet: 

  • do Hlubokej nad Vltavou so známym, romantickým zámkom (UNESCO) 
  • do Holašovic (UNESCO) s typickou architektúrou v štýle sedliackeho baroka 
  • do Blanského lesa alebo na Šumavu, oboje je perfektný na prechádzky v prírode a v zimnom období k lyžovaniu 
  • do nádherného kláštora Zlatá koruna 
  • k Lipne, kde môžete v zime korčuľovať alebo navštíviť unikátnu Chodník korunami stromov
Pension Teddy

Pension Teddy

Rooseveltova 38 , Český Krumlov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
prosíme doplnit IČ: prosímedoplnit


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Check Out
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie