Užite si pobyt pre dvoch v dependance hotela Renospond s bohatou polpenziou. Rašelinový zábal, masáž a omladzujúcá procedúra. Pobyt v čistej prírode jednej z najekologickejších oblastí Česka.

Depandanci Hotela Renospond, ktorý je obklopený čistou prírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex sa nachádza na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky.

Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy ako sú pieskovcové útvary Toulovcove maštale. Okolie hotela ponúka aj mnoho značených turistických trás a cyklotrás, a to nielen pre zdatných turistov, ale aj na kľudné prechádzky v nádhernej prírode , vhodné aj pre rodiny s deťmi.

K spríjemneniu Vášho pobytu je Vám k dispozícii novo otvorené wellness centrum, ktoré ponúka privátny whirlpool, privátnu saunu, pestrú ponuku masáži, perličkové aróma kúpele, kozmetické ošetrenie pleti aj celého tela a solárium.

Kde na výlet v okolí

  • Zámok Nové Hrady, pozoruhodná rokoková stavba s rozsiahlym prírodným areálom.
  • Litomyšl, dominantou mesta je unikátny renesančný zámok, ktorý je od r.1999 zapísaný v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO
  • Toulovcove maštale sú prírodnou oblasťou pieskovcových skál a borovicových lesov

Okolie je ideálne tiež na romantické prechádzky, alebo bicyklovanie v prírode.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Anna S.)

S pobytom sme boli spokojní, naozaj všetko ako bolo v popise, žiadny problém, vrelo odporúčame...

Vynikajúce (Alena S.)

Vše bylo naprosto v pořádku, personál ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji všem.

Vynikajúce (Soňa F.)

Pobyt odpovídal voucheru. Wellness se nám velmi líbil - masáž, jiné procedury i vířivka byly skvělé. Personál hotelu byl velmi milý a strava byla dobrá.

Vynikajúce (Eva J.)

Pobyt byl pěkný, při příjezdu v recepci mladá slečna, nebyla moc ochotná, naštěstí druhý a třetí den měla službu jiná paní recepční a moc ráda a ochotně poradila s výlety a podobně. Skvělá masáž a koupel.

Skvelé (Martin B.)

Ochotný a vstřícný personál, který dělá vše pro spokojenost hostů. Krásná příroda pro pěší tůry.

Skvelé (Petr H.)

Personál i hotel byl na velmi dobré úrovni. Uvítali bychom ale pestřejší švédské stoly - například absence moštu, džusů, celozrnného pečiva, míchaných vajíček.

Vynikajúce (Vladimír S.)

Pobyt přesně odpovídal představám. Krásná příroda, ideální počasí. Krásné prostředí pro pěší turistiku.

Skvelé (Zuzana K.)

Personál vstřícný a prostředí příjemné. krásné výlety po okolí - Toulovcovy maštale...

Vynikajúce (PAVEL H.)

Pekné klidné místo, strava výborná, personál vstřícný, milý a ochotný, služby a celkový dojem ten nejlepší.

Skvelé (Dobroslava B.)

Prostředí hotelu příjemné, množství vhodných lokalit k pěší i cykloturistice. Skalní obydlí ve Zderazi, Toulovcovy maštale , skalní bludiště, zámek Nové Hrady... Personál vstřícný. Wellness vířivka super, avšak malá sprcha, bez fénu a osušek, málo odkládacích ploch max. pro 2 osoby. Velká pochvala masérce sl. Terezce, vřele doporučuji. Strava dostatečná, snídaně se servírovaným čajem v konvici překvapením....