• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Hotel obklopený čistou prírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex Renospond sa nachádza na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy ako sú pieskovcové útvary Toulovcovej maštale.

Ubytovaní budete priamo v Hoteli Renospond. Na každej izbe je možnosť prístelky a WiFi. Za príplatok môžete mať na izbe aj TV. Niektoré izby disponujú vlastným sociálnym zariadením.


Baby friendly hotel

Hotel je ideálny na dovolenku s deťmi, a to aj tými najmenšími. Nielen, že okolie poskytuje veľa možností prechádzok, ktoré zvládnu aj deti, ale aj hotel je na pobyt rodín s deťmi pripravený. K dispozícii je tu detská postieľka, detská stolička, mikrovlnná rúra, chladnička, detské ihrisko a dobrodružný detský kútik.


 

Dokonalý relax počas procedúr

Na spríjemnenie vášho pobytu je vám za príplatok k dispozícii novootvorené wellness centrum, ktoré ponúka privátny whirlpool, privátnu saunu, pestrú ponuku masáží, perličkové aroma kúpele, kozmetické ošetrenia pleti aj celého tela a solárium.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dobroslava B.)

Prostředí hotelu příjemné, množství vhodných lokalit k pěší i cykloturistice. Skalní obydlí ve Zderazi, Toulovcovy maštale , skalní bludiště, zámek Nové Hrady... Personál vstřícný. Wellness vířivka super, avšak malá sprcha, bez fénu a osušek, málo odkládacích ploch max. pro 2 osoby. Velká pochvala masérce sl. Terezce, vřele doporučuji. Strava dostatečná, snídaně se servírovaným čajem v konvici překvapením....

Vynikajúce (Vladimír S.)

Pobyt přesně odpovídal představám. Krásná příroda, ideální počasí. Krásné prostředí pro pěší turistiku.

Vynikajúce (Marie N.)

Vše výborné.