• Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Hotel obklopený čistou prírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex Renospond sa nachádza na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy ako sú pieskovcové útvary Toulovcovej maštale.

Ubytovaní budete priamo v Hoteli Renospond. Na každej izbe je možnosť prístelky a WiFi. Za príplatok môžete mať na izbe aj TV. Niektoré izby disponujú vlastným sociálnym zariadením.


Baby friendly hotel

Hotel je ideálny na dovolenku s deťmi, a to aj tými najmenšími. Nielen, že okolie poskytuje veľa možností prechádzok, ktoré zvládnu aj deti, ale aj hotel je na pobyt rodín s deťmi pripravený. K dispozícii je tu detská postieľka, detská stolička, mikrovlnná rúra, chladnička, detské ihrisko a dobrodružný detský kútik.


 

Dokonalý relax počas procedúr

Na spríjemnenie vášho pobytu je vám za príplatok k dispozícii novootvorené wellness centrum, ktoré ponúka privátny whirlpool, privátnu saunu, pestrú ponuku masáží, perličkové aroma kúpele, kozmetické ošetrenia pleti aj celého tela a solárium.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vladimír S.)

Hotel nás mile překvapil - velmi hezké prostředí, výborná strava. Příjemný personál, wellness (sauna, vířivka, masáže) na jedničku.

Skvelé (Monika H.)

Vše odpovídalo tomu, co jsme zakoupili.

Skvelé (Petra F.)

Báječný personál, krásná příroda. Báječná masáž a procedury. Jediné co nám vadilo, tak to, že v hotelu byla všude zima.