O ubytovaní

Celý hotelový komplex Renospond sa nachádza v Proseči neďaleko Skutče na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy. Doslova pár krokov budete mať Toulovcovy maštale, čo je prírodná oblasť pieskovcových Budislavských skál a borovicových lesov. Na výlet sa vydajte aj na zámok Nové Hrady (6 km) alebo do Pivnickej a Střítěžskej rokline (6 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 22 izieb, v každej je možnosť prístelky a WiFi. Za príplatok môžete mať v izbe aj TV. Niektoré izby disponujú vlastným sociálnym zariadením.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na jedlá českej kuchyne a zakladá si na kvalitných surovinách, vás čakajú raňajky formou bufetu a dvojchodové večere. K dispozícii je aj vonkajšia terasa s možnosťou grilovania.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou zamierte do novootvoreného wellness centra, ktoré ponúka privátnu vírivku a saunu, pestrú ponuku masáží, perličkové aroma kúpele, kozmetické ošetrenie pleti i celého tela a solárium.

Cestujete s deťmi?

K dispozícii je tu detská postieľka, detská stolička, mikrovlnná rúra, chladnička, detské ihrisko, dobrodružný detský kútik, trampolína a detský bazén.

Niečo naviac

Máte radi šport? Tak to budete nadšení. K dispozícii je vonkajší stolný tenis, ihrisko na volejbal a nohejbal, biliard, stolný futbal, ruské kolky, ale aj prírodné kúpalisko. Po dohode je tu tiež možnosť rybolovu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavlína Č.) ( - Česko)

Vše dokonale supr

Vynikajúce (Olga M.) ( - Česko)

Velmi spokojená, okolí moc pěkné.

Vynikajúce (Eva S.) ( - Česko)

Vše bylo v pořádku