O ubytovaní

Celý hotelový komplex Renospond sa nachádza v Proseči neďaleko Skutče na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy. Doslova pár krokov budete mať Toulovcovy maštale, čo je prírodná oblasť pieskovcových Budislavských skál a borovicových lesov. Na výlet sa vydajte aj na zámok Nové Hrady (6 km) alebo do Pivnickej a Střítěžskej rokline (6 km). V zime sa vydajte na lyžovačku do Ski Hlinsko (24 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 22 izieb, v každej je možnosť prístelky a WiFi. Za príplatok môžete mať v izbe aj TV. Niektoré izby disponujú vlastným sociálnym zariadením.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na jedlá českej kuchyne a zakladá si na kvalitných surovinách, vás čakajú raňajky formou bufetu a dvojchodové večere. K dispozícii je aj vonkajšia terasa s možnosťou grilovania.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou zamierte do novootvoreného wellness centra, ktoré ponúka privátnu vírivku a saunu, pestrú ponuku masáží, perličkové aroma kúpele, kozmetické ošetrenie pleti i celého tela a solárium.

Cestujete s deťmi?

K dispozícii je tu detská postieľka, detská stolička, mikrovlnná rúra, chladnička, detské ihrisko, dobrodružný detský kútik, trampolína a detský bazén.

Niečo naviac

Máte radi šport? Tak to budete nadšení. K dispozícii je vonkajší stolný tenis, ihrisko na volejbal a nohejbal, biliard, stolný futbal, ruské kolky, ale aj prírodné kúpalisko. Po dohode je tu tiež možnosť rybolovu.

Hotel Renospond

Hotel Renospond

Zderaz 119 , Proseč u Skutče
Česká republika

+(420) 469 321 282

recepce@renospond.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
1,5 km
Zjazdovka
20 km