Celoročný pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Marie-Luisa obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy s polpenziou. Užite si návštevu hlavného mesta kedykoľvek až do konca decembra 2015.

Romantika v prvorepublikovom hoteli Maria-Luisa


Hotel Marie-Luisa sa nachádza vo vilovej časti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá Vám zaistí dostatok pokoja a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Súčasťou hotela je tiež krásne wellness centrum s vírivkou s saunou. Na záhrade je k dispozícií bazén a pre športové využitie tiež tenisový kurt.

Návšteva Prahy kedykoľvek počas roka

Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roka – či už sú starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané lístím alebo pokryté snehom. Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne stotisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny portál tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších  miest na svete).

Vedľa klasických pamätihodnosti, akými sú Karlov most, Malá strana, Hradčany a Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín, odporúčame navštíviť tiež pražskú ZOO, technické múzeum, Národnú galériu či Židovskú štvrť s množstvom múzeí. Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrea D.)

Byly jsme spokojeni velmi - prostředí krásné, jídlo bezva, milý personál i když s ruským přízvukem.

Vynikajúce (Zdeňka C.)

Přívětivý personál i když rusky mluvící, velmi omezený výběr v restauraci, ale byla nám ochotně doporučena nedaleká výborná restaurace.

Vynikajúce (Michal N.)

Všetko je na vysokej úrovni s max. počtom hviezdičiek. V Prahe je spústu vecí, ktoré je treba vidieť. Poznáte najužšiu ulicu na svete?

Skvelé (Stanislava ?.)

Vše proběhlo podle očekávání, domluva s hotelem bezproblémová. Hlavní jídlo, které bylo součástí večeře nám příliš nechutnalo.

Vynikajúce (Sáva B.)

Převýšilo očekávání, čisto, klid, pořádek, milý personál, nevtíravá decentní péče, ostatní hosté podobní našemu stylu, tedy žádné vyrušení, ani vzrušení. Možná by ostatním hostům pomohl letáček s možnostmi spojení do města. My jsme nechávali auto u metra, což nám taky vyhovovalo. Personálu jsme se neptali.

Skvelé (Miroslav B.)

Prostredie pekné, personál ústretový, izba pekná čo viacmenej zodpovedalo ponuke. Strava nesklamala ale ani nijak výrazne neohúrila hlavne čo sa týka raňajok aj keď by stačilo len pár drobných uprav ktoré to na oko a chuť výrazne dokázali zmeniť. Čo nás dosť sklamalo a prekvapilo je, že napriek tomu že si účtujú sezónny príplatok ktorý sme pri kúpe prehliadli tak reklamovaný wellness z výrivkou kde sme si mali spraviť oddych a relax po náročnom dni sa nekonal nakoľko nám personál oznámil že v sezóne wellness centrum nefunguje. Takže neviem pochopiť prečo si v tomto obdoby účtujú sezónny príplatok keď neponúkajú všetky služby.

Vynikajúce (Karel L.)

Hotel i pokoj super. Vše jak mělo být. strava prima a personál opravdu velmi ochotný, profesionální a milý.

Vynikajúce (Eva V.)

Krásne prostredie, čistý hotel, ochotný personál. Dokonca aj dostupnosť, z ktorej sme mali hrôzu, bola v pohode. Snáď by som viac zvýraznila odbočku smerom k hotelu.

Vynikajúce (Lukáš Z.)

Ubytování super, dostali jsme velmi hezký pokoj s terasou. Na pokoji nás čekalo domluvené překvapení pro moji přítelkyni, která v termínu pobytu slavila narozeniny a vše bylo excelentní. Ochotný personál, super ceny a parádní wellness. Určitě doporučuji!

Skvelé (Hana P.)

Vzhledem k tomu, že se jednalo o krátkodobý pobyt, mohu tento hotel vřele doporučit. Byli jsme spokojeni s personálem i stravou, na pokojích bylo čisto. Věřím, že lze tento hotel využít i k delší dovolené.