Nechajte sa hýčkať v Pivných kúpeľoch Poděbrady pri pobyte vo dvojici v hoteli Soudek. V cene pivný kúpeľ, masáž, zábal a nechýba ani romantická večera, sekt a malý darček pre Váš dokonalý letný relax v stredných Čechách.

Relaxujte pri pivnom kúpeli v Kleopatriných kúpeľoch Poděbrady

Kleopatrine kúpele Poděbrady Vám poskytnú jedinečný zážitok – bohatý balíček chmeľovej relaxácie. Pivo má totiž silné detoxikačné účinky a zároveň pôsobí regeneračne na vlasy, kožu a nervovú sústavu. Ku kúpeľu môžete popíjať pivo Bernard, aby ste liečivé účinky podporili aj zvnútra.

Okrem kúpeľa sa tešte aj na chmeľovú masáž a zábal rúk s bambuckým maslom. To všetko v štýlovom, relaxačnom prostredí kúpeľov, ktoré nájdete priamo v centre Poděbrad. 

Po relaxácií si nezabudnite prehliadnuť mesto – jeho dominantou je zámok, kúpeľná kolonáda a kvetinový park.

Ubytovanie v hoteli Soudek s romantickou večerou

Hotel Soudek leží v centre mesta, len kúsok od samotných kúpeľov. Izby hotela sú príjemne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, TV a chladničku. Súčasťou balíčku je aj romantická večera pre dvoch podávaná v juhočeskej reštaurácií. Tešte sa na bravčový steak na fazuľkách a slanine s pretláčanými zemiakmi. K doladeniu atmosféry nechýba ani sekt.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena J.)

Nedá se říct spkojeni, byli jsme nadšeni! Jak s ubytováním, tak s personálem. Taktéž služby, které nám byly poskytovány byly jedinečné. Prostě wellnes víkend, jak se patří. Ještě doložím dokumenty o naší spokojenosti. Mockrát děkujeme.

Vynikajúce (jana ?.)

Apartmány Kolonáda naprostý luxus. Jak ubytováni, tak personál, procedury prostě vše parádní.

Vynikajúce (Eva M.)

Penzion Lovas & Lovas je velice pěkný, majitel je vstřícný a milý. Restaurace je nejlepší zážitek v gastronomii v Poděbradech. Pivní lázně jsou též skvělé.

Skvelé (Jana T.)

Pobyt odpovídal popisu.Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Se službami spokojenost. Velmi bohaté a pestré snídaně. Největší chvála patří masérkám, bohužel neznám jména.

Vynikajúce (Karel K.)

Vše hodnotíme na jedničku s hvězdičkou, vše výborné, vynikající. Jen snad vzdálenost restaurantu, kde se podávala večeře (byť vynikající) mohla být v kratší vzdálenosti k apartmánu.

Vynikajúce (Josef D.)

Hotel perfektní, krásné prostředí, wellness pohoda, služby na úrovni, personál milý a vstřícný. Vřele doporučuji všem.

Vynikajúce (Ivona K.)

Vybraný pobyt zodpovedal popisu v prezentácii,bol to môj úplne prvý pokus s výberom relaxačného pobytu takouto formou a som maximálne spokojná...komunikácia s poskytovateľom služby pred zakúpením kupónu bezproblémová a počas samotného pobytu takisto,počnúc ubytovaním,stravou,končiac ponúkamými službami všetko na jednotku...pobyt splnil moje očakávanie,dokonale sme si s manželom oddýchli.

Vynikajúce (MILOŠ H.)

Perfektní, milý personál a hodně snaživá paní majitelka. Jde vidět, že se stará, vše ok, večeře super a pedikura také, i paní Jitka hodná. Super masáž, snídaně, všeho dost není co vytknout, hodně dobrý pobyt.

Vynikajúce (Jana K.)

Byli jsme ubytováni na zámečku, krásné prostředí a příjemný personál. Strava odpovídala objednanému poukazu. Protože bylo ještě slušné počasí, projezdili jsme okolí na kolech.

Vynikajúce (Petr B.)

S ubytováním jsme byli velice spokojeni, personál byl milý a ochotný. Snídaně byla pestrá. Nabízené služby odpovídaly našim předpokladům. Doporučujeme.