Užite si nezabudnuteľný pobyt na južnej Morave vrátane bohatej polpenzie s romantickou večerou pri sviečkach. Tešte sa na vstup do mokrej zóny unikátneho Wine Wellness. K tomu ešte darček a aj atraktívna lokalita neďaleko Lednicko-valtického areálu.

Unikátne vínne kúpele na južnej Morave

Hotel Centro **** Hustopeče je zaujímavým komplexom budov, kde sa snúbi moderná architektúra s architektúrou talianskej renesancie. V jeho podzemí sa skrývajú staré vínne pivnice.

Vnútorné nádvorie hotela poskytuje príjemné záhradné posedenie v letných mesiacoch. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s komfortným vybavením. Ponuka športových aktivít je tu naozaj obrovská - 3 kolkové dráhy, 2 biliardové stoly, stolný futbal, šachový stolík a v celom hoteli je internetové pripojenie.

Unikátny vínne wellness v sebe snúbi možnosti nekončiaceho odpočinku a produkty s neďalekých viníc.

Možnosti výletou:

  • Mikulov (23 km) - malebné mestečko s typickou dominantou zámku 
  • Pavlov - nachádza sa na úpätí Pavlovských vrchov pri pravom (južnom) brehu vodnej nádrže Nové Mlýny 
  • Lednice (26 km) a celý Lednicko-valtický areál je súčasťou UNESCO 
  • Novomlynske nádrže - v lete perfektné na kúpanie i vodné športy  Dolné Věstonice (12 km) - preslávené nálezy z doby lovcov mamutov, najmä Věstonická venuša 
  • Pavlovské vrchy, čiže Pálava (25 km) - vápencovým útvarom, ktorý sa tiahne na juhu Moravy od obce Pavlov dvadsať kilometrov na juh okolo Mikulova až k štátnym hraniciam s Rakúskom

Všetko máte na dosah ruky, preto neváhajte a vyrazte na bicykli s celou svojou rodinou a užite si moravskú atmosféru a krásu ich viníc.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Štěpánka K.)

Vše bylo skvělé...ubytování,jídlo,wellnes...zaměstnanci byli velmi příjemní...za mě a i mou kamarádku můžu jen doporučit :)

Vynikajúce (Martina ?.)

Pobyt byl opravdu perfektní pokoj nádherný a obsluha hotele výborná určitě se vrátíme

Skvelé (Barbora N.)

Pobyt zodpovedal popisu na webovej stranke travelkingu,aj ked treba povedat,ze si treba riadne precitat aj skryte podmienky ponuk,aby sa nestalo to,ze terminy pobytu budu len na vsedne dni a nebudu platit na vikend,napriklad. My sme museli priplatit este dalsich 30 eur,lebo na hoteli nam tvrdili,ze uz vsetky standard izby su preplnene.

Vynikajúce (Janka P.)

Boli sme veľmi spokojní, personál bol milý a ústretový, wellness na požadovanej úrovni, rovnako aj strava.

Vynikajúce (Martin K.)

Boli sme veľmi spokojní. Hotel som v minulosti (cca pred 8 rokmi) navštívil, čo už na hoteli trochu poznať. Na prízemí je menšia reštaurácia, ktorá neurobila najlepší dojem. Wellness bol fantastický, takisto aj masáž. Izby pekné a čisté. Jedlo v rámci polpenzie bolo veľmi dobré a chutné. Káva nestála za nič ani na raňajkách ani v rámci poobedňajšej kávy v reštauračnej časti. Aj napriek pár spomenutých nedostatkov sme si pobyt užili.

Vynikajúce (Lenka M.)

S pobytom sme boli spokojní, dostali sme všetko, čo bolo v ponuke, ubytovanie a strava super.

Vynikajúce (Hana H.)

Pobyt předčil všechna očekávání. Krásné ubytování, velice chutná kuchyně a milý,ochotný personál. Péče neměla chybu . Vřele doporučuji využít delšího pobytu.

Vynikajúce (Darina L.)

S kamarádkou jsme si udělaly víkend samy pro sebe. Pěkné, čisté ubytování. Jídlo dobré. Velice příjemný personál. Sauny byly super. Samy jsme si projely okolí jako Valtice, Lednici... Byli jsme velice spokojeni. Děkuji

Vynikajúce (Alena ?.)

Pobyt byl úplně luxusní, všichni zaměstnanci hotelu příjemní, usměvaví, ochotní, wellness byl super a hotel má výtečnou kuchyň.

Vynikajúce (Josef R.)

Pobyt bez chyby,obsluha milá a příjemná,jen by jim slušel pracovní oblek a ne triko a kalhoty:-) ,ten hotel si to zaslouží