Poznajte krásy Prahy so svojou polovičkou, ubytovanie je s bohatými raňajkami v nádhernom 4* hoteli Aida v pokojnej časti Prahy s výhľadom na mesto a výbornou dostupnosťou do centra.

O ubytovaní

Hotel Aida **** sa nachádza v Prahe na parádnom mieste - neďaleko prírody (3,5 km), zoologickej záhrady (4 km) a zároveň sa z neho ľahko dostanete do centra mesta. Na Václavskom námestí budete MHD do 15 minút, zastávka metra Kobylisy či niekoľkých električiek je pár krokov od hotela. Okrem známych pamiatok v centre, ako je Pražský orloj a hrad, sa vydajte napríklad k Trojskému zámku (3,3 km), do Botanickej záhrady (3,8 km) či Doxu (2,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 47 dvojposteľových izieb. Izby sú elegantne zariadené a nájdete v nich LCD televíziu, WiFi pripojenie, telefón, trezor, ventilátor, minibar a set na prípravu čaju a kávy. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a fénom. Do izby je možné umiestniť až dve prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelovej jedálni pochutnáte na raňajkách formou teplého a studeného bufetu. Pripravené sú džúsy, horúce nápoje, ovocie, zelenina, údeniny, syry i sladké a slané pečivo.

Niečo naviac

Pre hostí je k dispozícii aj zmenáreň, požičovňa bicyklov a možnosť zakúpenia okružných jázd a výletov po Prahe priamo v hoteli.

Hotel Aida ****

Hotel Aida ****

Kubisova 23 , Prague 8
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
AVE a.s IČ: 00505641


+(420) 284 680 628

aida@avehotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,4 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
22 km