Poznajte krásy Prahy so svojou polovičkou, ubytovanie je s bohatými raňajkami v nádhernom 4* hoteli Aida v pokojnej časti Prahy s výhľadom na mesto a výbornou dostupnosťou do centra.

Návštevu Prahy si užijete s ubytovaním v príjemnom hoteli Aida****


Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne státisíce turistov a jej krásu ocenil i prestížny Tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších miest na svete). Krásny výhľad na mesto Vám bude spríjemňovať pobyt v hoteli Aida****. 

Štýlovo zariadený hotel leží v Prahe 8 a pohodlne sa z neho dopravíte do centra- na zastávke metra na naviac každú stredu konajú farmárske trhy. Izby hotela sú vybavené moderným nábytkom, LCD TV, minibarom, setom na pripravu kávy a čaju, fénom, sejfom, ventilátorom a ďalšími vychytávkami, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Ráno sa naviac tešte na bohaté raňajky formou studeného a teplého bufetu. 

V Prahe sa nikdy nudiť nebudete


Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roku- nech už sú to starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané lístím alebo pokryté snehom. Vedľa klasických pamätihodností, akými sú Karlov most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, odporúčame navštíviť tiež Pražskú ZOO, Botanickú záhradu, Technické múzeum, zámoček v Tróji, Národnú galériu, Židovskú štvrť s množstvom múzeí, Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami či nákupné centrum Letňany. 

Hotel Aida ****

Kubisova 23, Prague 8
Česká republika

+(420) 284 680 628

aida@avehotels.cz

Check In
Check Out