Celoročný pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Marie-Luisa obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy s polpenziou. Užite si návštevu hlavného mesta kedykoľvek až do konca decembra.

Romantika v prvorepublikovom hoteli Marie-Luisa


Hotel Marie-Luisa sa nachádza vo vilovej časti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá Vám zaistí dostatok kľudu a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Súčasťou hotelu je tiež krásne wellness centrum s vírivkou s saunou. Na záhrade je k dispozícií bazén a pre športové využitie tiež tenisový kurt.

Návšteva Prahy kedykoľvek počas roka

Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roka – či už sú starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané listím alebo pokryté snehom. Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne stotisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny portál tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších  miest na svete).

Okrem klasických pamätihodností, akými sú Karlov most, Malá strana, Hradčany a Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín, odporúčame navštíviť tiež pražskú ZOO, technické múzeum, Národnú galériu či Židovskú štvrť s množstvom múzeí. Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Pavol H.)

Až na komunikáciu pri rezervácii sa nedá vytknúť skoro nič. Jedlo bolo dobré a ubytovanie priemerné. Vcelku vydarený víkend.

Vynikajúce (Zdeňek M.)

Boli sme veľmi spokojný.Pobyt splnil naše očakávanie,až na televízor,ktorý mal len dva programy,čo by vadilo pri zlom počasí.

Vynikajúce (Ivan V.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, klidné místo, zastávka MHD kousek od hotelu, se stravou jsme byli velmi spokojeni (možná nějaké ovoce k snídani by přišlo vhod). Ale hlavně velice příjemný a ochotný personál.

Vynikajúce (Gabriela B.)

Velmi klidné prostředí v malém hotýlku v okrajové části Prahy, do centra Prahy jednoduchý dojezd hromadnou dopravou (autobus + metro) - zastávka autobusu cca 200 m, odjezdy i o víkendu téměř každých 20 min, personál milý, příjemný a ochotný, jídlo chutné, byli jsme spokojeni, vřele doporučujeme.

Vynikajúce (Karel L.)

spokojenost velká, již několikátý pobyt, příjemné prostředí a velmi ochotný personál

Vynikajúce (Milada B.)

Pobyt jsme absolvovali nyní v zimě, v létě to v daném hotelu musí být krásné. Prostředí hotelu se nám líbilo, snídaně také v pořádku. Personál hotelu příjemný a ochotný. Protože jsme nepřijeli autem, podrobně jsme dostali e-mailem vypsané spoje i mapku, které nás správně přivedly k hotelu, velký dík. Praha ve vánočním období je nádherná.

Vynikajúce (Karel L.)

Hotel i pokoj super. Vše jak mělo být. strava prima a personál opravdu velmi ochotný, profesionální a milý.

Skvelé (Růžena D.)

Spobytem jsme byli celkem spokojeni, ubytování odpovídalo našim představám, čistý pěkný.

Vynikajúce (Katarina P.)

Pobyt bol vynikajuci. Hotel starsi, ale utulny a cisty. Strava super. Mali sme plnu penziu a naozaj sme sa dobre najedli.

Vynikajúce (Karel L.)

Super jako vždy, jezdíme pravidelně, pokoj bezva, čisto, příjemný personál, rádi se vracíme, snídaně švédský stůl chutné a pestré.