Celoročný pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Marie-Luisa obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy s polpenziou. Užite si návštevu hlavného mesta kedykoľvek až do konca decembra.

Romantika v prvorepublikovom hoteli Marie-Luisa


Hotel Marie-Luisa sa nachádza vo vilovej časti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá Vám zaistí dostatok kľudu a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Súčasťou hotelu je tiež krásne wellness centrum s vírivkou s saunou. Na záhrade je k dispozícií bazén a pre športové využitie tiež tenisový kurt.

Návšteva Prahy kedykoľvek počas roka

Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roka – či už sú starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané listím alebo pokryté snehom. Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne stotisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny portál tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších  miest na svete).

Okrem klasických pamätihodností, akými sú Karlov most, Malá strana, Hradčany a Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín, odporúčame navštíviť tiež pražskú ZOO, technické múzeum, Národnú galériu či Židovskú štvrť s množstvom múzeí. Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lucie T.)

Personál ochotný, pokoje pěkné, bohatá snídaně, příjemné klidné okolí, dobré spojení z centra.

Vynikajúce (Milada B.)

Pobyt jsme absolvovali nyní v zimě, v létě to v daném hotelu musí být krásné. Prostředí hotelu se nám líbilo, snídaně také v pořádku. Personál hotelu příjemný a ochotný. Protože jsme nepřijeli autem, podrobně jsme dostali e-mailem vypsané spoje i mapku, které nás správně přivedly k hotelu, velký dík. Praha ve vánočním období je nádherná.

Skvelé (Richard S.)

Pokoje čisté, pokojová služba taky, personál mladý, velice sympatický a ochotný! Jedine mínus bylo že na snídani druhy den pobytu byly den staré housky... Celkově ale doporučuji.

Vynikajúce (Roxana J.)

Sauna za příplatek by mohla být levnější. Jinak vše v pořádku. Pěkné prostředí, milý personál, snídaně velice dobrá.

Vynikajúce (Jiří K.)

Prostředí hotelu umístěné v malebné části jedné z nejpěknějších pražských čtvrtí. Personál hotelu milý a vstřícný. Dalším zákazníkům doporučujeme 1oo% nabídku Travelkingu, k tomuto pobytu využít! Cena na pražské poměry - určitě vynikající!

Vynikajúce (Ilona O.)

Všechno skvělé a bez chyby - doručení poukazu i samotný pobyt: v příjemném a klidném prostředí, profesionální personál.

Skvelé (Stanislava M.)

Hotel se nachází v tichém prostředí, je pěkný, strava dobrá a personál vstřícný. Nebyla jsem spokojená jen s tím, že nešla TV a ani po urgenci nebyla opravená, to bylo jediný co kazilo dojem.

Vynikajúce (Lenka V.)

Hotel jsme navštívili již potřetí a opět jsme byli nadšeni. Trvale vysoký standard služeb v poměru k dobré ceně - super.

Vynikajúce (Alena S.)

Doporučujeme - hotel jsme navštívili potřetí. Je to hezké, klidné místo se zahradou, pokoj čistý, zrenovovaný, snídaně bohaté (polopenzi jsme neměli předplacenu a služeb restaurace, kde se vaří od 17.00 do 21.00 h, jsme nevyužili, takže nemůžeme hodnotit). Přestože je hotel v okrajové části Prahy, dostupnost je do centra dobrá. Personál příjemný, vše bez problémů. Wellness jsme bohužel nenavštívili.

Vynikajúce (Zdeňek M.)

Boli sme veľmi spokojný.Pobyt splnil naše očakávanie,až na televízor,ktorý mal len dva programy,čo by vadilo pri zlom počasí.