Celoročný pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Marie-Luisa obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy s polpenziou. Užite si návštevu hlavného mesta kedykoľvek až do konca decembra.

Romantika v prvorepublikovom hoteli Marie-Luisa


Hotel Marie-Luisa sa nachádza vo vilovej časti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá Vám zaistí dostatok kľudu a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Súčasťou hotelu je tiež krásne wellness centrum s vírivkou s saunou. Na záhrade je k dispozícií bazén a pre športové využitie tiež tenisový kurt.

Návšteva Prahy kedykoľvek počas roka

Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roka – či už sú starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané listím alebo pokryté snehom. Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne stotisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny portál tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších  miest na svete).

Okrem klasických pamätihodností, akými sú Karlov most, Malá strana, Hradčany a Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín, odporúčame navštíviť tiež pražskú ZOO, technické múzeum, Národnú galériu či Židovskú štvrť s množstvom múzeí. Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Stanislava ?.)

Vše proběhlo podle očekávání, domluva s hotelem bezproblémová. Hlavní jídlo, které bylo součástí večeře nám příliš nechutnalo.

Skvelé (Zdeněk M.)

velmi líbilo prostředí hotelu. Odpovídal pobyt popisu. Obdrželi jste vše, co bylo na kupónu uvedeno. strava dobrá

Vynikajúce (Karel L.)

spokojenost velká, již několikátý pobyt, příjemné prostředí a velmi ochotný personál

Vynikajúce (Nadežda ?.)

Pobyt odpovedal našim predstavám, akurát v sprchovacom kúte odtok odpadovej vody nie je dobre riešený

Vynikajúce (Veronika N.)

Vše bylo v naprostém pořádku, vše odpovidalo tomu jak bylo nabízeno, v Hotelu byl moc příjemný a ochotný personál

Vynikajúce (ANIČKA T.)

Velmi spokojeni. Jen bych zlepšila jídlo. Jinak nemáme co vytknout. Vše bylo podle našich představ. Děkujeme.

Vynikajúce (Katarina P.)

Pobyt bol vynikajuci. Hotel starsi, ale utulny a cisty. Strava super. Mali sme plnu penziu a naozaj sme sa dobre najedli.

Skvelé (Miroslav B.)

Prostredie pekné, personál ústretový, izba pekná čo viacmenej zodpovedalo ponuke. Strava nesklamala ale ani nijak výrazne neohúrila hlavne čo sa týka raňajok aj keď by stačilo len pár drobných uprav ktoré to na oko a chuť výrazne dokázali zmeniť. Čo nás dosť sklamalo a prekvapilo je, že napriek tomu že si účtujú sezónny príplatok ktorý sme pri kúpe prehliadli tak reklamovaný wellness z výrivkou kde sme si mali spraviť oddych a relax po náročnom dni sa nekonal nakoľko nám personál oznámil že v sezóne wellness centrum nefunguje. Takže neviem pochopiť prečo si v tomto obdoby účtujú sezónny príplatok keď neponúkajú všetky služby.

Skvelé (Jirka B.)

Vše bylo v pořádku, parkování, jídlo ubytování i personál byl fajn, ale velký problém s Wifi a v místnosti kde se podává strava rozviklané a před rozpadem židle a stále hraje stejná hudba pořád do kola. Jinak pěkné prostředí velký prostorný pokoj. Doporučuji.

Skvelé (Rastislav S.)

Musím uznať, že podľa opisu som čakal trochu viac.. Prvý pocit jak sme prišli sme si povedali fuu toto je ono? Ale jak sme už prišli na izbu, dalosa to. Menšia, útulná izba so sprchou a wc. Personál zlatý, vyhovel vo všetkom, strava tak isto, nemám nič na ňu. Mali sme síce len raňajky, no na výber bolo viac druhov. Každý večer bola možnosť si zakúpiť v reštaurácii aj troj-chodovú večeru.