Celoročný pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Marie-Luisa obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy s polpenziou. Užite si návštevu hlavného mesta kedykoľvek až do konca decembra.

Romantika v prvorepublikovom hoteli Marie-Luisa


Hotel Marie-Luisa sa nachádza vo vilovej časti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá Vám zaistí dostatok kľudu a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Súčasťou hotelu je tiež krásne wellness centrum s vírivkou s saunou. Na záhrade je k dispozícií bazén a pre športové využitie tiež tenisový kurt.

Návšteva Prahy kedykoľvek počas roka

Hlavné mesto má kúzlo kedykoľvek počas roka – či už sú starodávne ulice zaliate slnkom, zasypané listím alebo pokryté snehom. Panoráma stovežatej Prahy s dominantou Pražského hradu láka ročne stotisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny portál tripadvisor (Praha patrí medzi 10 najobľúbenejších  miest na svete).

Okrem klasických pamätihodností, akými sú Karlov most, Malá strana, Hradčany a Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín, odporúčame navštíviť tiež pražskú ZOO, technické múzeum, Národnú galériu či Židovskú štvrť s množstvom múzeí. Národné divadlo alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie. Za návštevu stojí tiež AquaPalace s parádnymi vodnými atrakciami.

Hotel Marie-Luisa ***

Krnska 350, Praha
Česká republika

+ 420 286 851 738

hotel@marieluisa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
14 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
19 km