Úplne jedinečný koniec roka a ultimátny zážitok - Silvester na Tureckej riviére v letovisku Antalya s all inclusive v 5 * hoteli v štýle Titanicu. V cene letenka, všetky poplatky, výlet do Pamukalle, wellness, galavečer ... a mnoho ďalšieho.
Úplne jedinečný koniec roka a ultimátny zážitok - Silvester na Tureckej riviére v letovisku Antalya s all inclusive v 5 * hoteli v štýle Titanicu. V cene letenka, všetky poplatky, výlet do Pamukalle, wellness, galavečer ... a mnoho ďalšieho.

Maximálny luxus v 5 * hoteli v štýle Titanicu priamo na pláži Tureckej riviéry 

Hotel Titanic Beach Resort ***** nájdete asi 12 km od Antalyi priamo na piesočnatej pláži Lara. Ide o hotel najvyššieho štandardu, kde Vás o slová pripraví už len vstup do hotela - uvidíte tu obrovskú halu s palmami, 5 vyhliadkových výťahov, bary, hlavnú reštauráciu a 7 menších a la carte reštaurácií, cukráreň, kaderníctvo a rôzne obchody s luxusnými šperkami či koženými výrobkami. 

Izby sú nádherne zariadené vo svetlých farbách, kúpeľňa so sprchou a fénom, TV, minibar, telefón, trezor a balkón alebo terasa. 

V hoteli nechýba ani priestranné wellness centrum s bazénmi, tobogánmi, tureckými kúpeľomi, saunami, fitness ... a množstvom ďalších zážitkových prvkov. Pre deti nechýba animačný program. 

Program tohto jedinečného zájazdu 

  • 27.12.2014 - Prílet do Antalye, transfer do hotela, ubytovanie. 
  • 28.12.2014 - Na posedení pri uvítacom kokteily sa dozviete všetky potrebné informácie o hoteli, okolí a programe. Môžete využiť služby hotela a popoludní sa tešte na malý výlet do okolia hotela. 
    1. a 30.12.2014 - Výlet do Hierapolisu a Pamukkale (UNESCO) s prenocovaním. Navštívite tu dielňu na výrobu šperkov aj Kleopatrinej kúpeľa. Návšteva Hierapolisu je spojená s návštevou travertínových vápencových terás Pamukkalle, ktoré sú úplným svetovým unikátom a steká tu liečivá, termálna voda. Termálnu vodu si vychutnáte aj v bazéne v hoteli, kde prenocujete (v cene plná penzia). Druhý deň po raňajkách sa cez pohorie Taurus vrátite späť na Tureckú riviéru a po ceste navštívite ešte miesto, kde sa ručne viažu slávne turecké koberce a Vy sa zoznámite s postupom ich výroby. Nasledujúce 4 dni už strávite v hoteli Titanic Beach Resort. 
  • 31.12.2014 - Poldenný výlet do Antalye s návštevou typického trhu, módnou prehliadkou kožených výrobkov a prehliadkou historického centra mesta. vo večerných hodinách je pre Vás pripravený slávnostný gala večer s večerou, živou hudbou, tombolou a privítaním nového roka. 
    1. a 2.1.2015 - Priestor pre plné vyžitie hotelového wellness a načerpanie nových síl do nového roka. 
  • 3.1.2015 - Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.
EKO-TRAVEL

EKO-TRAVEL

Karpatská 8402/9A , Žilina
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Check Out
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie