Turistické zaujímavosti Salzkammergutu

Od hotela vedú početné turistické trasy, po ktorých sa vydajte, aby ste preskúmali miestnu nádhernú prírodu. Najznámejšie turistické destinácie oblasti Salzkammergut (tzv. Soľná komora) ležia v bezprostrednej blízkosti hotela vrátane jazier Hallstatt a Wolfgangsee alebo mesta Hallstatt zapísaného na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marián ?.)

Ubytovanie zodpovedalo ponuke. Večere výborné, trochu slabší výber na raňajky, doplnil by som sladké pečivo. Priateľský a ochotný personál hotela. Možnosť výberu z troch sáun. Dobrý bazén. 20 min vzdialené lyžiarske stredisko Dachstein West.

Vynikajúce (Barbora M.)

Hotel byl pěkný a velmi čistý a udržovaný. Personál byl velmi milý a ochotný. Paní na recepci mluvila perfektně anglicky a vysvětlila vše co jsme potřebovali vědět o ohledně polopenze, jídla a okolí. Večeře byly vynikající, velmi bohaté a prostředí bylo docela fancy, takže se hodilo se mít sebou nějaké trošku slušnější oblečení (košile, halenka).

Skvelé (Olívia Sojková S.)

Celkovo spokojná, hotel zodpovedal len trom hviezdičkám. Personál a obsluha v poriadku. Saunový komplex dosť malý a stiesnený a rovnako aj bazén. Ponuka jedál v poriadku, na večeru slabší výber.

Vynikajúce (Vladimíra P.)

Hotel pěkný, pokoje moc hezké, wellness super. Personál milý, všichni ochotní. Neobdrželi jsme borovicovou koupel, jak bylo uvedeno na voucheru, na recepci se nám omluvili a dostali jsme místo toho kávu a štrůdl.