Ubytovanie v rakúskych Alpách pri jazere Traunsee pre dvoch v penzióne Rosenstüberl s českými majiteľmi polpenziou a vstupom do termálnych kúpeľov. Prvé lyžovanie na ľadovci Dachstein.

Dovolenka v alpskom, rodinnom penzióne s českými majiteľmi

Penzión Rosenstüberl nájdete v nádhernom, vysokohorskom prostredí Álp, asi 200 metrov od jazera Traunsee a 700 metrov od lanovky na horské stredisko Feuerkogel. Penzión je novo zrekonštruovaný a ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, Wi-Fi a barom. Nechýba ani balkón alebo terasa. Pri penzióne je k dispozícií niekoľko parkovacích miest a asi 150 metrov je vzdialené centrálne parkovisko.

Rodinný penzión s českými majiteľmi si zakladá na vysokom štandarde služieb, preto si môžete byť istý, že tu zažijete nezabudnuteľnú dovolenku so skvelým servisom. Okolie penziónu poskytuje výborné podmienky pre aktívnu dovolenku vo dvojici, s rodinou alebo s priateľmi. 

Relaxácia v kúpeľoch Eurothermen v Bad Ischl 


Súčasťou pobytu je aj vstup do areálu termálnych kúpeľov Eurotherme (20 minút jazdy autom) kde nájdete bazén s 34 ° C teplou termálnou, liečivou vodou a s množstvom zážitkových prvkov (vodopády, masážne trysky ...). Nechýba ani vírivka o teplote 36 ° C a saunový svet, kde môžete zažiť saunovací rituál Alhambra. K dokúpenia sú aj masáže a beauty procedúry. 


Prvý lyžovanie na ľadovci Dachstein 


Lyžovanie na ľadovci Dachstein (hodina jazdy) patrí k najvyhľadávanejším v Rakúsku. Stredisko ponúka 226 kilometrov zjazdoviek s 95 lanovkami a uspokojí potreby tých najnáročnejších lyžiarov. Okrem špičkového lyžovania tu môžete ochutnať aj typickú rakúsku kuchyňu v okolitých reštauráciách. Sezóna tu začína už začiatkom novembra. V penzióne Vám ochotne poradí s najvhodnejšími aktivitami.

Penzion Rosenstüberl

Berggasse 21 , Ebensee
Rakúsko

+436604644854

pension.rosenstueberl@gmail.com

Check In
Check Out