Pobyt pre dvoch v krásnom, horskom penzióne Gemshorn s česky hovoriacim personálom, ktorý nájdete v Zillertalskom údolí na juhu Rakúska. Polpenzia, vstup do wellness, služby horského sprievodcu a množstvo športových a zábavných aktivít.

Dovolenka na juhu Rakúska v českom penzióne Gemshorn**
**

Penzión Gemshorn sa nachádza v obci Hainzenberg v Zillertalskom údolí asi hodinu od Innsbrucku a 2 hodiny od Národného parku Veľké Taury, v ktorom sa nachádza najvyšší vrchol Rakúska Größglockner (3798 m.n.m.).

V penzióne Vás privíta česky hovoriaci personál a ubytuje Vás v moderných, zrekonštruovaných izbách s nábytkom z masívneho dreva, vlastným sociálnym zariadením a LCD TV s ponukou i českých a slovenských programov. Penzión ponúka i rodinné izby s dvoma oddelenými izbami. Súčasťou  je i jedáleň, kde si okrem českého piva môžete pochutnať i na typickej rakúskej pálenke. 

Zillertalské Alpy- raj pre milovníkov turistiky a oddychu 


V obci, kde leží penzión sa Vám ponúka množstvo aktivít, ktorými môžete tráviť voľný čas- od golfu, cez tenis a bobovú dráhu až po letné kúpalisko i termálne kúpele. Okolie je perfektné tiež pre cyklo výlety- s výberom vhodnej trasy Vám v penzióne ochotne poradia. 

Zillertal ponúka cez 1000 km značených trás pre pešiu turistiku rôznej náročnosti (prechádzky po vrstevniciach i náročnejšie okružné trasy po kopcoch). Odporúčame tiež návštevu Krimmelských vodopádov, ktoré sú svojou výškou 380 metrov druhé najväčšie v Európe. Po výletoch môžete relaxovať v jedných z mnoha zážitkových termálnych kúpeľov, ktorými je táto oblasť preslávená. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Filip P.)

Personal hotelu byl vyborny, jen to jidlo bylo trosku horsi. Jinak co se tyka welnesu a vybaveni hotelu tak jsme byli velice spokojeni. Hostum doporucuji navstivit ledovec Hintertux, nejlepsi sjezdovka na, ktere jsme byli.

Vynikajúce (Petr A.)

Prostory i okolí penzionu odpovídalo popisu cestovní kanceláře. Strava chutná v dostatečném množství.

Vynikajúce (Veronika P.)

Boli sme veľmi spokojné. Personál bol nesmierne ochotný, prostredie krásne, a jedlo úžasné! Wellness sme nevyužili, ale ku šťastiu nám nechýbal.

Skvelé (Šárka R.)

Prostředí penzionu bylo skromnější, ale odpovídající ceně. Vše, co jsme potřebovali, bylo zajištěno. Celý pobyt probíhal v klidu a pohodě. Personál byl vstřícný a ochotný. Jídlo bylo víceméně v domácím stylu, jednoduché ale chutné a vydatné. Penzion se nachází v nádherné krajině tyrolských Alp a je zde mnoho množství, jak pobyt zde strávit. Personál opět ochotně poradí, možnost nakouknout i do různých prospektů. Pobyt zde je vhodnější pro sportovně a turistický založené klienty. Celkově jsme byli z pobytem zde velice spokojeni a můžeme jen doporučit.

Vynikajúce (Monika L.)

Vše nad očekávání v pořádku. Příjemný personál, čisto nádherné okolí penzionu. Doporučuji.

Vynikajúce (Dušan O.)

Byli jsme velmi spokojeni se službami. Ubytování slušné, čisté. Teplá kuchyně (večeře) výborná, studená (snídaně). Poloha hotelu je velmi příhodná.

Vynikajúce (Jan C.)

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné a kľudné. Strava výborná chutná personál milí ústretový p. Vojta bol veľmi ústretový ochotný pomôcť a poradiť príjemné vystupovanie nenápadný ale vždy bol k dispozícii. Pani na raňajkách milá usmiata a tiež veľmi ochotná poradiť pomôcť. Saunu sme využili bola čistá voňavá bolo vidieť že personál dbá na čistotu a poriadok nielen v saune ale v celom penzióne. Penzión doporučujem všetkým ktorý chcú "turistikovať" v okolí penziónu ale aj tým ktorý chcú vidieť okolie a presunúť sa pár km ďalej. Možno by bolo vhodné aby v penzióne boli informácie a typy na výlety. Vodopády Krimml Kaprun vrchol Kitzsteinhorn Mestečko Vattens fabrika muzeum a park Swarovsky Kristall Samozrejme dá sa vyšlapať cestičkou hneď za penzionom alebo sa vyviezť lanovkou. Avšak turistických trás je tam veľa tak ako v celom Rakúsku treba si len vybrať náročnosť.

Vynikajúce (Lenka ?.)

Se službami Pensionu Gemshorn, které plně odpovídaly popisu v prezentaci jsme byli nad míru spokojeni. Pobyt jsme si užili jak my, tak děti. Jedinou vadu na kráse to mělo, hrozně rychle to uteklo.... :-) Pokud bychom v budoucnu uvažovali o dovolené v této oblasti, určitě bychom opět využili služeb tohoto pensionu.

Vynikajúce (leona K.)

S pobytm jsme byli velmi spokojeni, vstřícný personál, čisto, chutná strava. Jen nabídka od Travelkingu neodpovídala úplně relitě. Nabízená vířívka není k dispozici, což jsme velmi postrádali

Vynikajúce (Martina H.)

Boli sme veľmi spokojní, aj so službami, strava aj ubytovanie výborné. Nádherná príroda a príjemní ľudia.