Jarný alebo letný pobyt v rodinnom penzióne Andrea obklopenom zeleňou pri termálnom jazere Hevíz. Polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a vstup do kúpeľov alebo Dinoparku. Stredomorská atmosféra neďaleko Balatonu.

Rodinný penzión Andrea s výhľadom na jazero Hevíz **
**

Areál penziónu Andrea je obklopený rozľahlou zeleňou (až 1 ha). Rodinný penzión má bohatú tradíciu a zakladá si na osobnom prístupe ku všetkým hosťom. Príjemné zariadenie izieb predstavuje priestor pre relaxáciu v atraktívnej lokalite Hevíz neďaleko Balatonu. 

Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia so záhradou, kde podávajú aj maďarské špeciality (vrátane úprav pre zdravotné diéty). Nechýba ani krásne moderné wellness centrum s množstvom atrakcií s možnosťou masáží a liečivých procedúr. 

Lokalita, ktorú musíte navštíviť


Cserszegtomaj, to je názov obce kde nájdete penzión Andrea, je to najväčšia dedina v Európe. V jej okolí nájdete množstvo zaujímavostí: 

  • najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku- Hevíz (1,5 km) o rozlohe 4,4 ha s liečivou termálnou vodou a nádhernou záhradou
  • "maďarské more" Balaton (10 km)
  • mestá na brehoch Balatonu (Keszthely, Rezi, Gyenesdiás, Vonyarcvashegy, Balatongyörök...) ponúkajú krásne pláže i množstvo zaujímavostí- múzea, panoptikum, hrady, kaplnky, vyhliadky
  • Zalaszántó (10 km), kde nájdete unikátny budhistický chrám
  • Badacsonytomaj (30 km) je vinárske centrum oblasti s malebnými vinárskymi pivnicami ukrytými v horách
  • Tapolca (31 km) s nádernými jaskyňami, v ktorých sa môžete plaviť na loďkách
  • Zalakaros (35 km) je populárne kúpeľné mesto s unikátnou minerálnou vodou

V samotnom Cserszegtomaj nájdete množstvo zaujímavosti- divadlo na hrade, rozhľadňu, arborétum a jaskyňu. S výberom výletov Vám ochotne poradí personál v penzióne. 

Wellness Penzion Andrea ***

Sümegi u. 5, Cserszegtomaj
Maďarsko

+(36) 30-3955-266

info@andreapension.hu

Check in
14:00 - 20:00
Check out
do 10:30
4,72/5
Celkom 39 hodnotení