O ubytovaní

Tó-Part Apartments sa nachádzajú priamo na brehu romantického jazera Csónakázó, v pokojnej a zelenej časti mesta Kőszeg. Milovníci rybolovu tu môžu svoj koníček prevádzkovať doslova pár krokov od ubytovania. Do centra mesta s historickými pamiatkami sa dá dôjsť príjemnou prechádzkou. Nájdete tu Jurisicsov hrad (1 km), starobylé opevnenie s Veľkou vežou (1,3 km) či krásne námestie (1,2 km) s množstvom architektonických a pamiatkových skvostov. Za návštevu rozhodne stojí kúpeľné mesto Szombathely (15 km) so slávnym Kámonským arborétom. V ďalších neďalekých kúpeľoch Bük (20 km) na vás okrem kúpeľov Bükfürdő čaká aj obrovské golfové ihrisko a niekoľko zábavných parkov. Kopce okolo Köszeg tvoria podhorie rakúskych Álp a sú ideálne na výlety pešo i na bicykloch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovom apartmáne s kuchyňou a krásnym výhľadom do záhrady. V plne vybavenej kuchyni nájdete chladničku, mikrovlnnú rúru, elektrický sporák, rýchlovarnú kanvicu, sendvičovač, riad a taniere. K dispozícii budete mať ďalej televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie podľa zvolenej varianty prebieha v hoteli Irottkö (1,5 km). V modernej hotelovej reštaurácii sa ráno podávajú raňajky vo forme bufetu. Cez deň je možné objednávať jedlá z jedálneho lístka zloženého predovšetkým zo špecialít maďarskej a vegetariánskej kuchyne. Hotelové večere majú podľa obsadenosti bufetovú alebo servírovanú podobu.

Kde budete relaxovať?

Využiť môžete wellness Hotela Irottkö (1,5 km). Jeho súčasťou je vírivka, tepidárium a soľná jaskyňa. Nechýba ani saunový svet s fínskou, parnou, aroma i infra saunou. Pre ešte viac relaxácie si môžete dopriať masáž či kozmetické procedúry.

Apartmány Tó-Part Apartments

Csónakázó-tó, Malom utca , Kőszeg
Maďarsko

+(36) 94 360 373

info@irottko.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od jazera
0 m
Zástavka
0,4 km
Aquapark
20 km