Jeden z najkrajších maďarských hotelov v perfektnej lokalite centra kúpeľného mesta Eger. Pobyt pre dvoch s bohatou polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness.

Pobyt v jednom z TOP maďarských hotelov

Luxus, štýl a letná pohoda - tak sa dá charakterizovať hotel dovolenka v hoteli Eger&Park****. Hotel je najväčší a najstarší v celkom Egeri. Je kompletne zrekonštruovaný, leží priamo v centre mesta. 

Izby a celý interiér sú nádherne a vkusne vybavené. Súčasťou hotela je i päť reštaurácii (jedna krajšia než druhá).  Polpenzia, ktorá je v cene, je podávaná formou bufetu, môžete si vybrať z ponuky 2 predkrmov a polievok, troch hlavných chodov, niekoľkými dezertami a nechýba ani ovocný a zeleninový bar. 

V priestornom wellness centre s výhľadom do záhrady nájdete vnútorný bazén i vírivku, fínsku a bio saunu, parnú kabínu, soľnú jaskyňu a ľadovú fontánu. 

Atraktívna lokalita kúpeľného Egra

Lokalita mesta Eger patrí k tým, ktoré by ste v Maďarsku rozhodne mali navštíviť: 


  • V bezprostrednej blízkosti nájdete kúpele-  Demjén a Egerszálok a aquapark v Egeri
  • Eger je krajom je tiež krajom malebných viníc a vyhláseného vína, ktoré môžete ochutnávať v miestnych vinných pivniciach vstavaných v skalách
  • Nájdete tu množstvo historických pamiatok a promenád

Rozhodne odporúčame navštíviť jedinečné kúpele. V Egerszálku nájdete soľný kopec, ktorý je v Európe unikát a je tu možné nočné kúpanie. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquapark Eger zase poskytuje veľa zábavy na vodných atrakciách. 

Hotel Eger & Park ****

Szálloda ut. 1- 3 , Eger
Maďarsko

+36 36 522 200

info@hotelegerpark.hu

Check in
15:00 - 18:00
Check out
do 11:00
4,76/5
Celkom 119 hodnotení