Celoročný relaxačný pobyt pre dvoch v luxusnom hoteli Fagus****, ktorý je obklopený lesmi neďaleko centra historickej Šoprone. Tešte sa na bohatú polpenziu a neobmedzený vstup do nádherného wellness a fitnes centra. Ľahko dostupné zo Slovenska.

Nadštandartný wellness hotel Fagus**** v historickej Šoproni

Maďarské mesto Šoproň sa nachádza u hraníc s Rakúskom a je perfektné pre dovolenku plnú oddychu a pokoja. V časti mesta Lövérek, ktorá je plná zelene a lesov, leží hotel Fagus****, ktorý patrí k najobľúbenejším šoproňským hotelom - leží len 8 minút od centra a 3 minúty je vzdialená zastávka. 

Hotel je nový, izby majú vedľa štandardného vybavenia 4 * hoteli tiež trezor a klimatizaci. Jedná sa o veľký hotel s dostatočnú ubytovacou kapacitou.

Vedľa ubytovania v nádherných a priestranných izbách Deluxe s balkónom a les a bohaté polpenzie podávané vo vyhlásenej reštaurácií. Polpenzia uspokojí nároky najnáročnejších stravníkov, vyberú si tu aj vegetariáni a deti. 

Môžete sa tešiť tiež na modernú wellness zónu s plaveckým aj detským bazénom, 2 jacuzzi, fínskou saunou, parným kúpeľom, levanduľovou aromaterapeutickou kabínou a fitnes. V hoteli nájdete aj squash a kaderníctvo.

Relaxujte v prírode národných parkov alebo pri prechádzke mestom

Šopron je krásne historické mesto, ktoré sa tešia veľkej obľube turistov. Potom ako si prejdete centrom mesta s množstvom synagóg, kostolov a ďalších pamiatok, vyjdite si k Neziderskému jazeru, ktoré je zapísané na zozname prírodných pamiatok UNECSO. Jazero je z maďarskej strany obklopené národným parkom Fertö-Hanság a z rakúskej strany Národným parkom Neusiedler See – Seewinkel. 

Za kultúrou môžete vyraziť aj do neďalekej Viedne či Bratislavy. Asi po hodine jazdy tiež narazíte na populárne kúpeľné mesto Mosonmagyaróvár. V okolí sú tiež 4 krásne hrady, 3 z nich priamo v Karkusu. 

Len 10 km od Šopronu sú kúpele Hegyko, kde si celý deň relaxácie užijete len za 5 € / celodenný vstup.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (martina P.)

Bolí sme spokojni, vsetko zodpovedalo uvedenému v ponuke, len informacne nápisy len v madarcine

Vynikajúce (Pavla I.)

Hotel i prostředí odpovídalo popisu, okolí perfektní pro procházky i aktivní odpočinek, ve město Šoproň je na co se dívat. Snad jen wellness působilo malinko ošuntělým dojmem a v době naší návštěvy měla zkrácenou provozní dobu. Strava byla nad očekávání výborná, jak množstvím, pestrostí tak i kvalitou, personál ochotný a vstřícný. Určitě stojí za návštěvu.

Vynikajúce (Pavla F.)

V hotelu se nám velmi líbilo, odpovídal prezentaci, služby na slušné úrovni, jídlo vynikající

Skvelé (Andrea B.)

Pobyt v hoteli bol ok, akurat z prednej strany hotela tam cely den Hučal generátor, podarilo sa nám vymeniť izbu na opačnú stranu, takze ok..

Skvelé (Pavel M.)

Se službami jsem byl spokojen, vše proběhlo bez problému, hotel perfektní i obsluha dokonalá.

Skvelé (Terezia Korosiova K.)

Ubytovanie bezchybné,všetko čisté, voňavé, personál ústretový, wellness dobrý až na neskutočne tvrdé drevené lehátka, ale pekné. Kuchyňa chutná ale pre nás trochu moderná, ceny slušné

Vynikajúce (Jana B.)

Nemám zde co zkritizovat,pobyt byl úžasný,služby v hotelu vynikajicí. Vše jsme si užili v úplné pohodě,jenom škoda,že jsme zde nestrávili více času.Jsme nadšení,děkujeme.

Skvelé (Helena D.)

Pobyt se nám líbil. Krásné pokoje, velmi chutná a bohatá nabídka jídel, příjemný personál. Pouze ve wellness centru bylo málo lehátek, chyběla nám tam zóna k odpočinku. Ve vířivkách bylo neustále obsazeno a byly dlouhé intervaly mezi jejich spuštěním. Ale celkový dojem z pobytu je příjemný, určitě toto místo doporučíme i našim přátelům.

Vynikajúce (Eduard S.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Ubytovanie štandardné v poriadku. Strava výborná a v dostatočnom množstve. Využitie wellnes z našej strany v plnej miere. Pekné prechádzky v okolí hotela.

Vynikajúce (Marian ?.)

Pobyt splnil naše očakávanie vo všetkých oblastiach. Ubytovanie, strava a prechádzky mestom.