Celoročný relaxačný pobyt pre dvoch v luxusnom hoteli Fagus****, ktorý je obklopený lesmi neďaleko centra historickej Šoprone. Tešte sa na bohatú polpenziu a neobmedzený vstup do nádherného wellness a fitnes centra. Ľahko dostupné zo Slovenska.

Nadštandartný wellness hotel Fagus**** v historickej Šoproni

Maďarské mesto Šoproň sa nachádza u hraníc s Rakúskom a je perfektné pre dovolenku plnú oddychu a pokoja. V časti mesta Lövérek, ktorá je plná zelene a lesov, leží hotel Fagus****, ktorý patrí k najobľúbenejším šoproňským hotelom - leží len 8 minút od centra a 3 minúty je vzdialená zastávka. 

Hotel je nový, izby majú vedľa štandardného vybavenia 4 * hoteli tiež trezor a klimatizaci. Jedná sa o veľký hotel s dostatočnú ubytovacou kapacitou.

Vedľa ubytovania v nádherných a priestranných izbách Deluxe s balkónom a les a bohaté polpenzie podávané vo vyhlásenej reštaurácií. Polpenzia uspokojí nároky najnáročnejších stravníkov, vyberú si tu aj vegetariáni a deti. 

Môžete sa tešiť tiež na modernú wellness zónu s plaveckým aj detským bazénom, 2 jacuzzi, fínskou saunou, parným kúpeľom, levanduľovou aromaterapeutickou kabínou a fitnes. V hoteli nájdete aj squash a kaderníctvo.

Relaxujte v prírode národných parkov alebo pri prechádzke mestom

Šopron je krásne historické mesto, ktoré sa tešia veľkej obľube turistov. Potom ako si prejdete centrom mesta s množstvom synagóg, kostolov a ďalších pamiatok, vyjdite si k Neziderskému jazeru, ktoré je zapísané na zozname prírodných pamiatok UNECSO. Jazero je z maďarskej strany obklopené národným parkom Fertö-Hanság a z rakúskej strany Národným parkom Neusiedler See – Seewinkel. 

Za kultúrou môžete vyraziť aj do neďalekej Viedne či Bratislavy. Asi po hodine jazdy tiež narazíte na populárne kúpeľné mesto Mosonmagyaróvár. V okolí sú tiež 4 krásne hrady, 3 z nich priamo v Karkusu. 

Len 10 km od Šopronu sú kúpele Hegyko, kde si celý deň relaxácie užijete len za 5 € / celodenný vstup.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Anna O.)

Velmi spokojni.Ubytovanie,wellness velmi dobre a najviac nas ocarila madarska kuchyna a bohaty vyber ranajok a veceri.Vrelo odporucame.

Vynikajúce (Soňa J.)

Popis zodpovedal pobytu, boli sme velmi spokojni. Vyborne jedlo, vsimavy personal, fajn wellness po cely den.

Skvelé (Květoslav H.)

Jezdíme do různých wellness hotelů v Maďarsku už asi 10 let a tak mohu náš pobyt posoudit. Byli bychom spokojeni úplně, kdyby měl tento jinak bezchybný hotel, wellness zázemí na vyšší úrovni, tedy alespoň takové, jak je to v Maďarsku obvyklé a ne na úrovni hotelů v ČR. Přesto bychom se do tohoto hotelu, který je v příjemném prostředí a s dobrým servisem, vydali po čase klidně znovu s tím, že bychom asi za lázeňstvím, jezdili jinam, což jsme udělali i při naší návštěvě. Hotel klidně doporučím přátelům, protože s využitím Vaší slevy budou určitě také spokojeni.

Skvelé (Ladislav V.)

Hotel leží v klidné lesní oblasti. Pokoje pěkné, jídlo výtečné jen welnes nestíhal počet ubytovaných klientů.

Vynikajúce (Eva K.)

Prostředí příjemné, personál ochotný. Infrasauna ve wellness se platí. Na pokoji nejsou župany,ten dostanete na recepci ve wellness. Do města pěšky daleko, ale u hotelu je stanice autobusů.

Vynikajúce (Marian ?.)

Pobyt splnil naše očakávanie vo všetkých oblastiach. Ubytovanie, strava a prechádzky mestom.

Vynikajúce (Petr T.)

Celková spokojenost, bez výhrad. Hotel noblesní, čistý, personál vstřícný, pestrá nabídka jídla.

Vynikajúce (Bohumil M.)

Velice příjemný pobyt, vynikající strava, příjemné ubytování, personál, služby... vnučce 2,5 se tam taky moc líbilo.

Vynikajúce (Eduard S.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Ubytovanie štandardné v poriadku. Strava výborná a v dostatočnom množstve. Využitie wellnes z našej strany v plnej miere. Pekné prechádzky v okolí hotela.

Vynikajúce (martina P.)

Bolí sme spokojni, vsetko zodpovedalo uvedenému v ponuke, len informacne nápisy len v madarcine