Dovolenka pre všetky vekové kategórie

Vydajte sa za oddychom a zabudnite na zhon a stres pri pobyte v hoteli Berlin ***. Nájdete ho asi kilometer od stredu mesta, užijete si teda príjemnú a tichú atmosféru, zároveň sa však ľahko dostanete do centra.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou (so sprchou alebo vaňou). Nechýba tu ani telefón, TV a rádio.

V hoteli nájdete aj reštauráciu, kde sa servírujú jedlá českej i medzinárodnej kuchyne, ktoré vám na požiadanie pripravia aj vo vegetariánskej či diétnej verzii. Ďalej je vám k dispozícii denný bar, terasa a záhrada.


Relaxácia vo wellness

Využiť môžete tiež hotelové wellness centrum, ktoré je ideálne na odpočinok. Využite soľnú jaskyňu, alebo si oddýchnite v saune.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Milena H.) ( - Česko)

V hotelu jsme byli již podruhé a služby odpovídaly nabídce. Personál ochotny, strava velmi slušná. Rádi pojedeme ještě jednou. Tentokrát jsme navštívili zámek Bečov s relikviářem, nádherný Klášter Teplá a park Boheminium. Při minulém pobytu zámek Kynžvart a prošli Mariánské lázně. Je to krásný kraj s množstvím zajímavostí i památek. Příště hrad Loket a další. Děkujeme. M.H.

Vynikajúce (Iveta Š.) ( - Česko)

V hotelu se nám velmi líbilo, strava byla OK, personál příjemný :). Klidně se vrátíme za rok zase :).

Skvelé (Mirka Č.) ( - Česko)

Čistota v hotelu perfektní, personál milý a ochotný, jen ve stravě nám chybělo více cerstveho ovoce a zeleniny.