Vydajte sa na parádnu letnú dovolenku do Chorvátska! V obľúbenom letovisku Karlobag na vás čaká ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch Kathy pre 4-7 osôb s vlastnou plne vybavenou kuchynkou. Využívať môžete aj vyhrievaný vonkajší bazén a ležadlá. Najbližšia pláž je potom vzdialená len 400 m.

O ubytovaní

Apartmány Kathy nájdete v obľúbenom chorvátskom letovisku Karlobag. Vďaka centrálnej polohe ubytovania to budete mať blízko všade - na pláž, do centra mesta, obchodov, barov i reštaurácií.

Najbližšia pláž sa volá Zagreb a leží len 400 metrov od apartmánu. Vy si tak môžete užiť oddych na pláži, kúpanie v mori a množstvo ďalších aktivít. Krásna je aj neďaleká pláž Tatinja (800 m). Pláže v letovisku sú upravené, väčšinou majú betónové mólo na bezpečný zostup do mora. Voda je čistá a užijete si tu nielen kúpanie, ale aj rôznorodé vodné športy.

Z pamiatok stojí v Karlobagu za návštevu kláštor s kostolom svätého Jozefa (450 m) stojaci v strede mesta a pozostatky stredovekého hradu (400 m). Južne od Karlobagu ležia zrúcaniny hradu Vidov a kostola sv. Víta (2 km), odkiaľ je prekrásny výhľad na more a okolité ostrovy. Navštíviť môžete tiež okolité letoviská, napríklad Priznu (15,2 km), odkiaľ vyrážajú trajekty na okolité ostrovy, alebo Jablanac (31,8 km) so školou potápania.

Na výlet sa vydajte napríklad na vrchol hory Velebit (25 km), k jazeru Kruščica (74,6 km) či do Národného Parku Paklenica (53,1 km). Cez 1,8 km široký Velebitský prieliv sa dostanete na ostrov Pag (19,8 km), ktorý patrí k najväčším ostrovom na Jadrane a je známy pre svoju tradíciu v produkcii soli a rybolovu. Väčšina ostrova je pokojná, nájdete tu ale aj legendárnu pláž Zrće, preslávenú pre svoje nikdy nekončiace párty.

Kde budete spať?

K dispozícii sú apartmány pre 4, 5, 6 alebo 7 osôb. Všetky sú vybavené klimatizáciou, kuchyňou so všetkým potrebným vybavením (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rúra, varná kanvica), televíziou a vlastnou kúpeľňou.

  • Apartmán pre 4 osoby meria 60 m² a skladá sa zo spálne s dvojlôžkovou posteľou, kuchyne, kúpeľne a obývacej izby s rozkladacím gaučom.

  • Apartmán pre 5 osôb s plochou 64 m² zahŕňa spálňu, kuchyňu, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a kúpeľňu.

  • Apartmán pre 6 osôb má plochu 80 m², na ktorej nájdete 2 spálne s dvojlôžkovými posteľami, kuchyňu, kúpeľňu a obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou.

  • Apartmán pre 7 osôb je veľký 90 m² a disponuje 2 spálňami, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, kuchyňou a kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Najbližšiu reštauráciu, cukrárne i bary nájdete len 100 m od apartmánov.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii je ideálny vonkajší vyhrievaný bazén s parádnym výhľadom a lehátka na opaľovanie či leňošenie.

Apartments Kathy

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvátsko

+385 99 2101423

apkarlbooking@gmail.com

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od mora
0,4 km

Tipy na výlet

Zadar

ZadarTip na výlet

Živé srdce severnej Dalmácie a najstaršie trvale obývané mesto v Chorvátsku. Vyberte sa sem za kúpaním alebo objavujte miestne pamiatky. Vďaka dlhej histórii mesta tu vedľa seba nájdete antické fórum, románsky kostol sv. Donáta s katedrálou sv. Anastázie aj pevnosť Arsenal, ktorá v súčasnosti slúži na konanie rôznych kultúrnych podujatí. Za návštevu stoja okrem týchto bášt dalmáckej architektúry tiež tzv. Morské varhany. Nenápadné schody na Istrijskom pobreží v sebe v skutočnosti skrývajú rúrky slúžiace ako píšťaly, ktoré pri prúdení vzduchu vytláčaného vlnami mora vydávajú ľubozvučné tóny.

Viac informácií
Ostrov Pag
Ostrov Pag
Národný park Paklenica
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly
Memoriál Nikola Tesly