Doprajte si parádnu dovolenku pri mori v Chorvátsku. V letovisku Vodice na vás čaká ubytovanie v Hoteli Villa Radin *** s vonkajším bazénom, lehátkami a možnosťou zapožičania bicyklov a Nordic Walking palíc. V cene je tiež chutná polpenzia formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Villa Radin **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácie (časť Chorvátska). Hotel je situovaný priamo na pláži a len pár metrov od mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorá má výhľad na more, pohodlné lôžko, LCD televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, terasu s výhľadom na more a vlastnú luxusnú kúpeľňu. Vybrať si môžete aj izbu Deluxe, ktorá je priestrannejšia. Do týchto izieb je možné umiestniť 1 prístelku. Do izby Deluxe Plus je možné umiestniť až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách a večeriach formou bufetu. Ochutnajte čerstvé ryby, miestnu kuchyňu aj lahodné vína. Súčasťou reštaurácie je terasa s výhľadom do záhrady.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte k moru alebo vonkajšiemu hotelovému bazénu, kde sú k dispozícii aj lehátka.

Niečo naviac

V hoteli vám radi zapožičajú bicykle a Nordic Walking palice na váš výlet.

Hotel Villa Radin ****

Grgura Ninskog 10 , Vodice
Chorvátsko

+385 22 440 415

arausana.antonina@rudan.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,6 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km

Tipy na výlet

Národný park Kornati Tip na výlet

Park zaberá prevažnú časť Kornatských ostrovov v Jadranskom mori a je rajom ako vytrhnutým z inej doby. Hŕstka miestnych obyvateľov tu chová ovce a pestuje olivy, elektrinu vyrábajú agregátory a pitná voda sa dováža. Napriek tomu je táto oblasť rajom jachtárov a potápačov a plavia sa sem tiež výletné lode. Nájdete tu početné zátoky, kde sa v minulosti skrývali piráti, aj niekoľko nudistických pláží. Pozor ale na zber kameňov a mušlí, ich vývoz je prísne zakázaný.

Národný park Krka