Vydajte sa na parádnu dovolenku k moru do Chorvátska. Obľúbené letovisko Karlobag ponúka ubytovanie v Apartmánoch Bejdić pre 3-6 osôb i senzačný vonkajší bazén.

O ubytovaní

Apartmány Bejdić ležia v prímorskom chorvátskom letovisku Karlobag. Vďaka svojmu umiestneniu sú ideálne na letnú dovolenku - behom pár minút dôjdete na niekoľko pláží, do reštaurácií, kaviarní, cukrární i obchodov

Na výlet sa vydajte napríklad na vrchol hory Velebit (25 km), k jazeru Kruščica či do Národného Parku Paklenica.

Kde budete spať?

Apartmány pre 4 osoby (46 m²) sa nachádzajú v 2. poschodí a sú vybavené spálňou s dvojlôžkom a kuchyňou s obývacou izbou, kde nájdete rozkladaciu pohovku, ktorá poslúži ako prístelka až pre 2 osoby. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchou. Niektoré majú tiež terasu.

Apartmány pre 6 osôb (65 m²) sa nachádzajú na prízemí a 1. poschodí. Majú dve spálne (vždy s dvomi lôžkami), obývaciu izba s kuchyňou a kúpeľňu. Vo všetkých apartmánoch nájdete aj televíziu, WiFi pripojenie, klimatizáciu a kuchynské zariadenie.

Apartments Bejdić

Naselje bana Josipa Jelačića 58 , Karlobag, Croatia
Chorvátsko

+385992101423

apkarlbooking@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,6 km

Tipy na výlet

Zadar Tip na výlet

Živé srdce severnej Dalmácie a najstaršie trvale obývané mesto v Chorvátsku. Vyberte sa sem za kúpaním alebo objavujte miestne pamiatky. Vďaka dlhej histórii mesta tu vedľa seba nájdete antické fórum, románsky kostol sv. Donáta s katedrálou sv. Anastázie aj pevnosť Arsenal, ktorá v súčasnosti slúži na konanie rôznych kultúrnych podujatí. Za návštevu stoja okrem týchto bášt dalmáckej architektúry tiež tzv. Morské varhany. Nenápadné schody na Istrijskom pobreží v sebe v skutočnosti skrývajú rúrky slúžiace ako píšťaly, ktoré pri prúdení vzduchu vytláčaného vlnami mora vydávajú ľubozvučné tóny.

Viac informácií
Ostrov Pag
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly