Vydajte sa na parádnu letnú dovolenku do Chorvátska! V obľúbenom letovisku Karlobag na vás čaká ubytovanie v apartmánoch Kathy pre 4-6 osôb s vlastnou plne vybavenou kuchynkou. Využívať môžete exteriérový bazén i lehátka. Najbližšia pláž je vzdialená len 400 m.

O ubytovaní

Apartmány Kathy nájdete v obľúbenom chorvátskom letovisku Karlobag. Vďaka centrálnej polohe ubytovania to budete mať blízko všade - na pláž, do centra mesta, obchodov, barov i reštaurácií.

Najbližšia pláž sa volá Zagreb a leží len 400 metrov od apartmánu a vy si tak môžete užiť odpočinok na pláži, kúpanie v mori a mnoho ďalších aktivít. Krásna je však aj pláž Tatinja (800 m).

Na výlet sa vydajte napríklad na vrchol hory Velebit (25 km), k jazeru Kruščica či do Národného Parku Paklenica.

Kde budete spať?

K dispozícii sú 3 typy apartmánov - pre 4 osoby (60 m²), pre 6 osôb (80 m²) a pre 7 osôb (90 m²).

Všetky sú vybavené spálňou s pohodlným lôžkom, klimatizáciou, kuchyňou so všetkým potrebným vybavením (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rúra, varná kanvica) a obývacou izbou s televíziou, jedálenským stolom a rozkladacím gaučom, ktorý poslúži ako prístelka až pre 2 osoby. Apartmány pre 6 a 7 osôb majú dve spálne.

Na čom si pochutnáte?

Najbližšiu reštauráciu, cukrárne i bary nájdete len 100 m od apartmánov.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii je ideálny vonkajší vyhrievaný bazén s parádnym výhľadom a lehátka na opaľovanie či leňošenie.

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,4 km

Tipy na výlet

Zadar Tip na výlet

Živé srdce severnej Dalmácie a najstaršie trvale obývané mesto v Chorvátsku. Vyberte sa sem za kúpaním alebo objavujte miestne pamiatky. Vďaka dlhej histórii mesta tu vedľa seba nájdete antické fórum, románsky kostol sv. Donáta s katedrálou sv. Anastázie aj pevnosť Arsenal, ktorá v súčasnosti slúži na konanie rôznych kultúrnych podujatí. Za návštevu stoja okrem týchto bášt dalmáckej architektúry tiež tzv. Morské varhany. Nenápadné schody na Istrijskom pobreží v sebe v skutočnosti skrývajú rúrky slúžiace ako píšťaly, ktoré pri prúdení vzduchu vytláčaného vlnami mora vydávajú ľubozvučné tóny.

Viac informácií
Ostrov Pag
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly