Vyrazte s celou rodinou na dovolenku do Beskýd a ubytujte sa v Penzióne Buldoček v Hornej Lomnej. Čaká vás chutná polpenzia - raňajky formou bufetu a večere s dvomi chodmi. Užijete si domácku atmosféru aj okolitú prírodu.

O ubytovaní

Penzión Buldoček sa nachádza v malebnom údolí riečky Lomňanky v Horní Lomné a ponúka ideálnu polohu na objavovanie krás pohoria Beskydy. Doslova pár metrov od penziónu sa rozprestiera jeden z najväčších pralesov v Česku - Národná prírodná rezervácia Mionší. Pešo i na bicykli sa môžete vydať na Lysú horu (20 km), k vodnej nádrži Šanca (30 km), na rozhľadňu Kozubová (6 km) či do Aquaparku Istebná (22 km). Zimné radovánky si užijete v Ski areáli Armáda (5 km), Severka (6 km) a Mosty u Jablunkova (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe zariadenej vo vidieckom štýle. K vybaveniu izieb patrí napríklad satelitná televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej reštaurácii s terasou si každé ráno pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Večer sa podávajú servírované dvojchodové večere. Personál hotela vám ochotne vyjde v ústrety a rád pre vás pripraví bezlepkové či vegetariánske varianty pokrmov.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká zábava v detskom kútiku.

Penzion Buldoček

Penzion Buldoček

Horní Lomná 100 , Jablunkov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
25 km
Zjazdovka
3,5 km

Tipy na výlet

Prales Mionší

Prales MionšíTip na výlet

Národná prírodná rezervácia prales Mionší je významná pre svoju jedinečnú faunu a flóru. Rezervácia sa nachádza v Těšínskych Beskydách v blízkosti obce Dolní Lomná a návštevníkom je tu sprístupnený náučný chodník dlhý asi 7 km. V pralese sa nachádza niekoľko chránených a ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Rastú tu stromy vo veku okolo 250 rokov, ktoré dosahujú výšku až 60 m, medzi papradím a machom sa prechádza rys alebo vlk. Pohľad na tunajšiu prírodu vo vás rozhodne zanechá hlboký dojem.

Viac informácií
Opevnenie Velká Šance
Opevnenie Velká Šance
Mesto Jablunkov
Mesto Jablunkov
Aquapark Tropikana
Aquapark Tropikana