Užite si Karlove Vary priamo v centre len pár krokov od kolonád. Či už na pobyt vyrazíte sami, vo dvojici, alebo s rodinou, tešte sa na chutnú polpenziu a neobmedzené wellness s bazénom, vírivkou a saunou. Hotel Kolonáda **** ponúka aj útulné izby a bohatú ponuku procedúr.

O ubytovaní

Hotel Kolonáda **** nájdete, ako už názov napovedá, priamo na karlovarskej kolonáde. Najkrajšie miesta tohto kúpeľného mesta tak budete mať na ľahko na dosah ruky.

Hotel leží priamo pri brehu riečky Teplá. Stačí prejsť Kúpeľný most (20 m) a ocitnete sa na Sadovej kolonáde (50 m). Pokiaľ budete pokračovať proti smeru rieky, prejdete postupne cez Mlýnsku (200 m) a Tržnú kolonádu (500 m) až k najznámejšej Vřídelnej kolonáde (600 m). Tu môžete ochutnať slávny prameň Vřídlo alebo preskúmať podzemie kolonády na exkurzii. Pokiaľ budete pokračovať stále ďalej, dorazíte k lanovke (1 km), ktorá vás vyvezie na vrchol Výšiny priateľstva, kde nájdete rozhľadňu Diana (2,2 km), z ktorej terás je krásny panoramatický výhľad na Karlove Vary.

Skvelým spestrením dovolenky v kúpeľoch je návšteva sklárskeho múzea Moser (4,5 km), múzea Becherovky (1,3 km) alebo Vianočného domu (5,5 km), kde si užijete sviatočnú atmosféru po celý rok. V zime môžete vyraziť na bežky alebo na lyže do okolitých ski areálov na Božom Dare (30 km) či na Klínovci (32 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednom z 59 jednolôžkových alebo 86 dvojlôžkových štýlovo zariadených izieb. K vybaveniu patrí okrem pohodlnej postele WiFi pripojenie, satelitná televízia, minibar, trezor, telefón, písací stôl a skrine. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa s fénom, županom a papučami.

Na čom si pochutnáte?

Nech už preferujete akýkoľvek druh raňajok, z bohatej ponuky teplých i studených jedál raňajkového bufetu si rozhodne vyberiete. Večere pre hotelových hostí majú podobu trojchodového menu a k dispozícii je tiež šalátový bar.

K dispozícii je aj moderný Lobby bar s bohatou ponukou kávy, čajov, alko aj nealko nápojov. Vychýrenou špecialitou je Sushi, ktoré tu pripravujú. V lete zavítajte na letnú terasu s výhľadom na rieku.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bolo za pobyt v kúpeľoch bez poriadnej dávky odpočinku vo wellness? Priamo v hoteli môžete relaxovať v bazéne (8x4 m, 27 - 28 °C), vírivke (35 - 36 °C) a fínskej saune (90 - 95 °C). Za príplatok si užite aj niektorú z bohatej ponuky spa procedúr - čo napríklad kúpeľ alebo masáž?

Hotel Kolonáda ****

Hotel Kolonáda ****

I.P. Pavlova 8 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,9 km
Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch