Len 12 km od samotného centra Brna, pri Brnianskej priehrade, nájdete Hotel Atlantis ***. Nachádza sa tu nové wellness centrum a užijete si tú skvelú, a predovšetkým neobmedzenú, relaxáciu v jednej zo 6 sáun, vonkajšej vírivke, jazierku s vodopádom, tepidáriu či odpočinkovej zóne. Tešte sa aj na chutnú polpenziu formou bufetu.

O ubytovaní

Pobyt len kúsok od centra druhého najväčšieho mesta ČR, Brna, a zároveň v blízkom obklopení prírody Brnianskej priehrady, to znie ako ideálne miesto pre vašu ďalšiu dovolenku v Česku! Hotel Atlantis *** s krásnou veľkou záhradou a novým wellness je to pravé orechové.Na výlety sa vydajte napríklad do prístaviska (3 km), do ZOO Brno (4 km), na prehliadku štátneho hradu Veveří (8 km), na Pútnické miesto Tři Kříže (9 km) alebo do víru veľkomesta, do samotného centra Brna (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z nedávno zrekonštruovaných izieb Plus v štýle podľa obľúbeného zvieraťa či farby s TV, telefónom, písacím stolom a stoličkou, nočným stolíkom, mini chladničkou a vlastnou prepychovú kúpeľňou s walk-in sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, zrkadlom a fénom a kozmetickými potrebami.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete dve reštaurácie a lobby bar. Reštaurácia Atrium je menšia klimatizovaná reštaurácia s vonkajším posedením, Reštaurácia Atlantis je potom o niečo väčšia, taktiež vrátane vonkajšieho posedenia. A v lobby bare si vyberte zo širokej ponuky alko i nealko nápojov.

Kde budete relaxovať?

Od 1.9.2021 bude k dispozícii nové luxusné wellness s niekoľkými rôznymi saunami (fínska, bylinná sauna, soľná, ceremoniálna, parná), s vonkajšou vírivkou, vírivým bazénom s barom, jazierkom s vodopádom, vnútornými ochladzovacími bazénmi, vonkajšou ochladzovacou riekou, tepidáriom a tichou odpočivárňou.

Hotel Atlantis ***

Hotel Atlantis ***

Brána 177 , Rozdrojovice
Česká republika

+420 546 419 000

hotel@hotel-atlantis.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
11,7 km
Vzdialenosť od jazera
1,7 km
Zástavka
100 m
Aquapark
9 km

Tipy na výlet

Brno

BrnoTip na výlet

Brno, alebo inak Štatl či Oltec, ako hovoria mestu miestni, je moravská metropola svetového významu, aj napriek tomu si však zachováva skvelú priateľskú atmosféru a privíta vás nežnou, materskou náručou. Či už túžite po pokoji, kultúrnych zážitkoch či zaujímavých pamiatkach, v Brne dostanete dosť z každého. Mesto žije rôznymi festivalmi, je domovom slávnych divadelníkov i hudobníkov, prvotriednych reštaurácií a krčmičiek. V Brne sa rozhodne nudiť nebudete.

Čo nevynechať pri návšteve Brna:

  • Hrad Špilberk
  • Katedrálu sv. Petra a Pavla
  • Vila Tugendhat, pamiatku UNESCO
  • Navštívte tiež Labyrint pod Zelným trhom, Starú radnicu s tzv. Brnenským drakom v priechode a vyhliadkovou vežou, Kostnicu u sv. Jakuba alebo Hvezdáreň a planetárium Brno.

Na svoje si prídu aj milovníci prírody. Vydajte sa k Brnenskej priehrade, kde je k dispozícii niekoľko pláží, športovísk aj požičovňa vodných bicyklov. Nezabudnuteľný zážitok si odnesiete z plavby výletnou loďou, ktorá Vás zavezie napríklad až ku hradu Veveří. Kúsok od priehrady sa nachádza brnenská ZOO.

Viac informácií
Brnianska priehrada
Brnianska priehrada
Hrad Špilberk
Hrad Špilberk
Námestie Svobody
Námestie Svobody