Vydajte sa do Beskýd a ubytujte sa v Penzióne u Pinkasův, ktorý nájdete v obci Písečná. Budete to mať blízko nielen k turistickým atrakciám v českých Beskydách, ale aj k tým v Poľsku (7 km) a u nás na Slovensku (17 km). V ubytovaní vás čakajú útulné izby a apartmány, pochutnáte si tu na raňajkách a navyše si užijete relaxáciu vo wellness centre (vírivka a sauna) so zľavou.

O ubytovaní

Penzión u Pinkasů vás so svojou príjemnou rodinnou atmosférou uvíta v malej pohostinnej dedine Písečná vo východnej časti Těšínskych Beskýd. Okolie posiate zalesnenými kopcami je ako stvorené na výlety, hubárčenie a relaxáciu v prírode.

Iba 2 km od penziónu leží najvýchodnejšie položené české mesto - Jablunkov. Jeho dominantou je historické námestie s fontánou a barokovou sochou Immaculaty, renesančný kostol Božieho tela prestavaný v novogotickom slohu, Starý kláštor so zachovanými klenbami a kláštor Alžbětiniek. Po najväčších zaujímavostiach mesta vás prevedie Stezka historií Jablunkova.

V lete lákajú turistické trasy pre peších aj cyklistov. Rodinnú zábavu si užijete v Lese pro hru i poznání, ktorý sa nachádza v areáli Lesnej Správy Jablunkov. Za horúcich letných dní sa môžete osviežiť v aquaparku v Mostoch pri Jablunkove (11 km). Východné Beskydy sú doslova rajom pre cyklistov. Vedú tu totiž stovky kilometrov trás vhodných pre horské bicykle. Za dokonalým relaxom aj netradičným zážitkom vyrazte do pivných kúpeľov v Písku (3 km). Veľmi zaujímavý je náučný chodník pralesom Mionší (15 km), na ktorom sa zoznámite s tunajšou faunou a flórou.

Pobyt v zime si môžete spestriť bežkovaním či lyžovaním v okolitých ski areáloch. K obľúbeným lyžiarskym strediskám patrí napríklad Severka (13 km), Přelač (19 km), Kempaland (9 km), či lyžiarsky areál Mosty u Jablunkova (10 km).

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba ponúka pohodlné ubytovanie s dostupným WiFi pripojením. Sociálne zariadenie je na chodbe penziónu.

Apartmán sa skladá zo spálne, obývacej izby s rozkladacou sedačkou, kuchynky a vlastnej kúpeľne. V apartmánoch je dostupné WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň pobytu začína chutnými raňajkami servírovanými v jedálni. K večeri je možnosť výberu z dvoch jedál. Hostia majú navyše k dispozícii plne vybavenú kuchynku.

Kde budete relaxovať?

Ak túžite po nezabudnuteľnej romantike vo dvojici, privátnewellness na prízemí penziónu je tým pravým miestom. Jeho súčasťou je vírivka, fínska sauna, parná sauna a samoobslužný bar.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v penzióne pripravená herňa a vonkajšie ihrisko s množstvom atrakcií.

Penzion u Pinkasů

Penzion u Pinkasů

Písečná 256 , Písečná
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
KP MATY SERVICE s.r.o. IČ: 29382475


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
100 m
Zjazdovka
10,7 km