Len 12 km od samotného centra Brna, pri Brnianskej priehrade, nájdete Hotel Atlantis ***. Nájdete tu nové wellness centrum (otvorené 1.9.2021), preto počas vášho pobytu budete jedni z prvých užívateľov tejto krásnej novej časti s mnohými saunami, vírivkou a mnohým ďalším. Samozrejmosťou je bohatá polpenzia.

O ubytovaní

Pobyt len kúsok od centra druhého najväčšieho mesta ČR, Brna, a zároveň v blízkom obklopení prírody Brnianskej priehrady, to znie ako ideálne miesto pre vašu ďalšiu dovolenku v Česku! Hotel Atlantis *** s krásnou veľkou záhradou a novým wellness je to pravé orechové. Na výlety sa vydajte napríklad do prístaviska (3 km), do ZOO Brno (4 km), na prehliadku štátneho hradu Veveří (8 km), na Pútnické miesto Tři Kříže (9 km) alebo do víru veľkomesta, do samotného centra Brna (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z nedávno zrekonštruovaných izieb Plus v štýle podľa obľúbeného zvieraťa či farby s TV, telefónom, písacím stolom a stoličkou, nočným stolíkom, mini chladničkou a vlastnou prepychovú kúpeľňou s walk-in sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, zrkadlom a fénom a kozmetickými potrebami.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete dve reštaurácie a lobby bar. Reštaurácia Atrium je menšia klimatizovaná reštaurácia s vonkajším posedením, Reštaurácia Atlantis je potom o niečo väčšia, taktiež vrátane vonkajšieho posedenia. A v lobby bare si vyberte zo širokej ponuky alko i nealko nápojov.

Kde budete relaxovať?

Od 1.9.2021 bude k dispozícii nové luxusné wellness s niekoľkými rôznymi saunami (fínska, bylinná sauna, soľná, ceremoniálna, parná), s vonkajšou vírivkou, vírivým bazénom s barom, jazierkom s vodopádom, vnútornými ochladzovacími bazénmi, vonkajšou ochladzovacou riekou, tepidáriom a tichou odpočivárňou.

Hotel Atlantis ***

Brána 177 , Rozdrojovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
11,7 km
Vzdialenosť od jazera
1,7 km
Zástavka
100 m
Aquapark
9 km

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Brne Tip na výlet

Na sprievodnom programe vianočných trhov sa v Brne nešetrí. Na námestí Svobody si okrem rôznorodých hudobných vystúpení a koncertov užijete premietanie zimného kina a netradičným orlojom každú hodinu od 11 do 23 hodín prepadajú špeciálny guľôčky s vianočným motívom. Na Moravskom námestí sa zamierte ohriať do vyhrievaných šapitó s občerstvením a komornejšom hudobným programom, na Zelnom trhu čiže Zelňáku vám s výberom remeselných darčekov poradia predajcovia v tematických dobových kostýmoch. Vianočné trhy v Brne sa konajú celkovo na 4 námestiach a na námestí Svobody a Dominikánskom námestí bývajú stánky otvorené aj na začiatku januára.

Viac informácií
Brno
Brnenská priehrada
Hrad Špilberk