Či už máte radi golf, alebo vás láka odpočinok, pobyt v Hoteli Golf Šilheřovice *** bude tým pravým. Tešte sa na komfortné izby, chutné raňajky formou bufetu, neobmedzený vstup do kardio zóny, ale aj na 30% zľavu na golf, ktorý je priamo pri hoteli a vstup na kúpalisko.

O ubytovaní

Hotel Golf Šilheřovice *** sa nachádza priamo na pozemkoch zámku slávnej rodiny Rothschildovcov. V bezprostrednej blízkosti hotela je veľké golfové ihrisko s 18 jamkami. Behom pár minút prechádzky anglickým parkom dôjdete k budove zámku Šilheřovice (700 m) a k loveckému zámočku (1 km), ktorý teraz slúži ako reštaurácia. Veľmi zaujímavú expozíciu ponúka neďaleké Banícke múzeum (10 km) v Dolných Vítkoviciach. Jeho súčasťou je i rozhľadňa Landek, z ktorej je skvelý výhľad na Ostravu aj vzdialenejšie Beskydy. Vykúpať sa môžete v neďalekom prírodnom kúpalisku v Darkovicicah (6 km). Obľúbenými turistickými cieľmi v Ostrave sú napríklad Zoologická a botanická záhrada (19 km) a DinoPark (22 km). V okolí vedie mnoho turistických trás pre výlety pešo aj na bicykli. Vydať môžete na zámok Hlučín (11 km) a do prírodných rezervácií Štěpán či Černý les.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom. Izba je vybavená LCD televízorom, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Súčasťou hotela je reštaurácia a bar. V letných mesiacoch je k dispozícii terasa, na ktorej sa podávajú grilované špeciality. Iba za 3 minúty dôjdete do vyhľadávanej reštaurácie Lovecký zámeček.

Kde budete relaxovať?

Počas letnej sezóny si môžete oddýchnuť pri vyhrievanom krytom bazéne a v saune.

Niečo naviac

K aktívnemu odpočinku láka golfové ihrisko s rozlohou 98 hektárov s 18 jamkami, ktoré sa nachádza hneď vedľa hotela. Pri nepriaznivom počasí je možné využiť hotelové fitness centrum s kardio zónou. Zahrať si môžete tiež stolný tenis a biliard.

Hotel Golf Šilheřovice ***

Sokolská 376 , Šilheřovice
Česká republika

+420 599 500 000

recepce@hotelbrioni.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
17,5 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
13,5 km