Ubytovanie neďaleko Brna a Moravského krasu v štýlovom penzióne Ranč U Jelena v čistej prírode a priamo pri cyklotrase. V cene máte okrem raňajok formou bufetu tiež welcome drink a zapožičanie bicyklov na celý deň. Pre deti je pripravený detský kútik. Za príplatok si užijete aj večere a jazdu na koni.

Moravský kras Tip na výlet

Ak máte radi krásnu prírodu, jaskyne a veľa ďalších atrakcií, chránená krajinná oblasť Moravský kras je to pravé miesto pre vás. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak v strednej Európe. Ďalší unikát nájdete hneď vedľa a tým sú Punkevné jaskyne, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskýň sa môžete aj plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

Aké ďalšie miesta navštíviť v Moravskom krase?

  • Kateřinská jaskyňa
  • Jaskyňa Balcarka
  • Sloupsko-šošůvské jaskyne
  • Nevynechajte ani Býčiu skalu, jaskyňu Výpustek, Josefov - Františčinu huť alebo Mariánsky chrám vo Křtinách.

Vydajte sa tiež na výlet do okolia - na rozhľadňu Babí lom, zámok v Lysiciach s prekrásnymi záhradami alebo zámok Letovice. Milovníkov piva poteší návšteva Múzea pivovarníctva v Čiernej Hore. Na relaxáciu je ideálny aquapark v Blansku alebo v Kuřimi.

Viac informácií

Ubytovanie na štýlovom ranči v CHKO Moravský kras

Štýlový penzión Ranč U Jelena v príjemnom country štýle nájdete v nádhernej prírode Moravského krasu, je obklopený lesmi a nachádza sa priamo pri cyklotrase.

Penzión prešiel rekonštrukciou a tešiť sa tak môžete na príjemne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV a chladničkou.

Súčasťou penziónu je aj štýlovo zariadená reštaurácia, kde si pochutnáte na domácej kuchyni pripravovanej z kvalitných surovín. Celoročne tiež môžete naraziť na rôzne gurmánske akcie. Nechýba ani posedenie v altánku.

Výlet do Brna či k Macoche, pešo aj na bicykli

Nielen cyklotrasy, ale samozrejme aj turistické trasy nájdete v blízkom okolí penziónu. Skvelé výlety ponúka CHKO Moravský kras. Rozhodne sa vydajte na výlet k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou svojho druhu ako v Česku, tak v strednej Európe.

Ďalší unikát nájdete hneď vedľa - Punkevné jaskyne sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskýň sa budete tiež plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

V blízkosti ubytovania nájdete početné turistické trasy do okolia, navštívte napríklad neďaleké Mariánske údolie, ktoré je ideálne na prechádzky lesom či hubárčenie, v teplých dňoch je tu možnosť kúpania na prírodnom kúpalisku.

Ranč U Jelena

Mokrá 113, Mokrá-Horákov
Česká republika

+(420) 775959013

info@rancujelena.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
59/5000 Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,7 km
Zjazdovka
20 km