Navštívte obľúbené Krkonoše, objavte krásne vodopády a hory. Ubytujete sa v Penzióne Samohel *** v Rokytnici nad Jizerou, kde vás čakajú útulné dvoj a trojlôžkové izby, polpenzia a neobmedzený vstup do bazéna.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Pohodlné ubytovanie v pokojnej časti Krkonôš

Penzion Samohel *** nájdete v kľudnom mieste v strede športového centra Krkonôš v malebnom mestečku Rokytnice nad Jizerou. Rodinný penzión prevádzkuje bývalý majster republiky v zjazdových disciplínach a súčasný pretekár kategórie masters Jan Samohel.

Všetky izby penziónu sú pekne zariadené, nájdete v nich drevený nábytok, satelitnú TV a samozrejme vlastné sociálne zariadenie.

V penzióne sa nachádza aj reštaurácia, kde vás každý deň čakajú raňajky a večere. K ďalšiemu zázemiu patrí spoločenská miestnosť s barom a TV, stolný tenis, veľká drevená terasa, lyžiareň a úschovňa bicyklov.

Na dovolenke uvítate tiež wellness centrum s vyhrievaným bazénom, a infrasaunou, prikúpiť si môžete vstup do soľnej sauny.

Penzión je ideálnym východiskovým bodom pre potulky po západnej časti Krkonôš, v okolí nájdete aj množstvo cyklotrás alebo môžete vyskúšať trávne lyžovanie.

Penzion Samohel ***

Dolní 153, Rokytnice nad Jizerou
Česká republika

+420 604 200 934

samohel@rokytnice.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
40 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn