Vydajte sa do Kyjova na pobyt, ktorý si zamilujú všetci nadšenci piva. Ubytujte sa v hoteli Kyjovský pivovar *** s polpenziou a neobmedzenou konzumáciou niekoľkých druhov miestneho piva, ktoré sa varí už od roku 1526.

Pobyt v rodinnom hoteli priamo v pivovare

Vydajte sa do Kyjova a objavujte krásy Slovácka pri skvelom pobyte v rodinnom Hoteli Kyjovský pivovar ***, ktorý vás doslova vtiahne svojou tradičnou atmosférou.

Ubytovaní budete v moderných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), TV/SAT a WiFi. V reštaurácii hotela sa tešte na vynikajúcu polpenziu.


Nadšení však budú predovšetkým milovníci zlatého moku, pretože Kyjovský pivovar *** si varí svoje vlastné pivo podľa overených technológií a z tých najlepších surovín. Vybrať si môžete z pív plzenského a bavorského typu, ktoré sú nefiltrované a nepasterizované.


Neobmedzená konzumácia piva podľa výberu

Podľa zvoleného variantu si môžete užiť neobmedzenú konzumáciu piva počas celej doby pobytu. Okrem niekoľkých druhov miestnych pív si môžete odniesť napríklad i kvalitnú pivnú kozmetiku (za príplatok).

A zatiaľ čo vy si budete vychutnávať pokrmy či pivo, vaše deti sa zabavia v detskom kútiku plnom hračiek a omaľovániek.

Pri našej návšteve Kyjovského pivovaru sme pre vás všetko starostlivo otestovali a môžeme jednoznačne hotel, pivo i vynikajúcu kuchyňu odporučiť.

Vinárstvo, folklór a turistické atrakcie, to je Kyjov

Priamo pred hotelom sa nachádza športový štadión a ihrisko na futbal. V prípade dobrého počasia môžete využiť vonkajšie tenisové kurty. Bowling sa nachádza 100 m od hotela.

V samotnom Kyjove sa rozhodne nudiť nebudete, okrem reštaurácií môžete zavítať napríklad ku Kaplnke sv. Martina, kostolu Nanebovzatia Panny Márie či do Vlastivedného múzea. Stojí tu tiež dom, v ktorom prebýval slávny krajan Petr Bezruč.

Fotografi o Kyjove hovoria ako o neobjavenom klenote Česka, ktorý pripomína talianske Toskánsko. Architektúru európskeho juhu objavíte aj v samotnom meste a v jeho historickom centre.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dana V.)

Byli jsme velmi spokojeni. Strava výborná, personál velmi příjemný a vstřícný. Neomezená konzumace piva - super :). Vřele doporučujeme.

Skvelé (Daniela L.)

Prostředí moc hezké, strava výborná, ochotný personál. Pouze nám chyběla lednička na pokoji, nebo alespoň společná. Byly zrovna vedra okolo 40 stupňů.

Vynikajúce (Tereza C.)

Ubytování odpovídající, personál ochotný a vstřícný. Byli jsme velmi spokojeni a doporučili bychom výlet do skanzenu ve Strážnici a samozřejmě návštěvu vinného sklípku, kterých je v okolí spoustu.

Vynikajúce (Eva S.)

Pobyt odpovídal popisu. Vše, co bylo na kuponu, jsme dostali. Byli jsme velmi spokojeni, jak s ochotou personálu, tak i skvělou kuchyní. Vřele doporučujeme. Nejspíš to nebyl náš poslední pobyt.

Vynikajúce (Zuzana S.)

Na pobyt v hotelu Kyjovský pivovar jsem jela s dcerou, 10 měsíční vnučkou a ještě jsme vzaly i psa. Všichni v hotelu byli milí, ochotní, usměvaví. Čisto na pokoji i všude po hotelu. Snídaně byly v pohodě, jen ovoce chybělo. Večeře chutí výborné. Ale estetika na talíři by se dala vylepšit. Takže za nás 9,5 bodu z 10. Díky.

Vynikajúce (Ivana H.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše (po upozornění paní recepční), co bylo na kupónu. Strava byla vynikající. Personál hotelu příjemný. Tipy na výlet: Baťův kanál, hrad Buchlov, zámek v Buchlovicích, vinné sklepy v Petrově.

Vynikajúce (Julia P.)

Strava a pivo boli super! Izby zariadené skromne, ale ochota personálu hotela všetko vynahradila.

Vynikajúce (Iveta H.)

Prostředí hotelu bylo útulné, služby i nabídka odpovídala všemu co bylo na kupónu napsáno (snad jen mimo parkování, to nebylo zajištěno, museli jsme parkovat kde se dalo). Musím ale říct, že polopenze byla vynikající, jídla dostatek a bylo výborné. K tomu milý personál. Moc se nám tam líbilo.

Vynikajúce (Štefan P.)

Personál maximálne milý. Popis na kupóne zodpovedal realite. Strava výborná a pivo jedna báseň. Prostredie hotela - čisté, útulné, vkusne zariadené.

Vynikajúce (Jana M.)

Personál byl milý a ochotný. Poradili s výběrem výletů, doporučuji hrad Buchlov, zámek Buchlovice. Kyjovské koupaliště, krásné a velmi levné, na celý den 35 kč.