Ubytovanie v Moravskom krase pre dvoch v štýlovom Ranči U Jelena v čistej prírode a priamo pri cyklotrase. V cene raňajky, welcome drink, zapožičanie bicyklov a ďalšie služby. Atraktívna lokalita CHKO pri priepasti Macocha a ďalších zaujímavostí.

Ubytovanie na štýlovom ranči v CHKO Moravský kras 

Štýlový Ranč U Jelena nájdete v nádhernej prírode Moravského krasu, je obklopený lesmi a nachádza sa priamo pri cyklotrase. Pobyt nabáda k aktívnej dovolenke - výlety, prechádzky na bicykli, kúpanie na prírodnom kúpalisku či návštevy mnohých tunajších jaskýň. 

Penzión prešiel nedávno rekonštrukciou a tešiť sa tu teda môžete na príjemne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV a chladničkou. Súčasťou penziónu je aj nádherne zariadená reštaurácia, kde si pochutnáte na domácej kuchyni. Jedlá sú  pripravované z kvalitných surovín. Celoročne tiež môžete naraziť na rôzne gurmánske akcie. Nechýba tu ani posedenie v altánku.

V okolí sa nudiť určite nebudete


Nie len cyklotrasy ale samozrejme tiež turistické trasy nájdete v blízkom okolí penziónu. Skvelé výlety ponúka CHKO Moravský kras. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak i v celej strednej Európe.

Ďalší unikát nájdete hneď vedľa a tým sú Punkevní jeskyně, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskyní sa budete plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

Ďalej odporúčame:

  • Mohyla Mieru ako pripomienka Bitky u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokovým chrámom Jména Panny Marie ( Národná kultúrna pamiatka), arborétom, zámkom, kúpaliskom ...
  • Vyškov, kde nájdete aquapark a ako zaujímavosť pre deti tiež Dinopark
  • Brno – Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemie mesta a nespočetne ďalších pamiatok

Ranč U Jelena

Mokrá 113, Mokrá-Horákov
Česká republika

+(420) 544 252 772

info@rancujelena.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,81/5
Celkom 21 hodnotení