Hotel Kraus ***

Hotel Kraus ***

Palackého 135/7, Mělník
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
GREMLIN GROUP s.r.o. IČ: 07439687


+420 720 737 825

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
100 – 200 Kč/noc (podľa veľkosti)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,1 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Kraus *** sa nachádza v historickom centre Mělníka. Mesto a jeho okolie sa pýšia krásnou starou architektúrou, pamiatkami a prírodou.

V pešej vzdialenosti od ubytovania nájdete zámok Mělník (0,3 km), ktorý je dominantou mesta už niekoľko storočí. Budova je zaujímavá svojou rozmanitosťou, pretože nesie stopy všetkých historických slohov od románskeho až po baroko. Zámok susedí s kostolom sv. Petra a Pavla, v ktorého krypte sa nachádza jedna z najrozsiahlejších kostníc (0,2 km) v Česku.

Ďalšiu významnú pamiatku nájdete hneď vedľa hotela - je ňou gotická veža Pražskej brány (0,1 km). Stojí tu už od čias stredoveku a je najstaršou zachovanou pripomienkou starého opevnenia. Dnes sa veža využíva na umelecké účely a na jej najvyššom poschodí si môžete vychutnať originálny výhľad na mesto.

Jedinečný výhľad ponúka aj Vrázova vyhliadka (0,5 km), z ktorej budete mať sútok Labe a Vltavy ako na dlani.

V dojazdovej vzdialenosti môžete navštíviť napríklad gotický hrad Kokořín (16,7 km), CHKO Kokořínsko (24,5 km) s pieskovcovými skalami alebo významnú vulkanickú horu Říp (25,4 km).

Kde budete spať?

Izba Standard je určená pre dve osoby a až pre dve deti. Je vybavená pohodlnou manželskou posteľou, chytrým televízorom a WiFi pripojením. K dispozícii budete mať vlastnú modernú kúpeľňu so sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Počas celého pobytu si môžete vychutnávať výživné raňajky formou bufetu, ktoré vám dodajú energiu na akýkoľvek výlet.