Lázně Libverda spájajú krásnu kolonádu s liečivými prameňmi a možnosťami turistiky v Jizerských horách. Užite si oboje s ubytovaním v Penzióne Montána. Chutiť vám bude aj polpenzia.

O ubytovaní

Penzión Montana v sebe spája pobyt na horách a kúpeľoch zároveň, nájdete ho totiž v pokojnej časti Lázní Libverda, ktoré sú preslávené liečivými minerálnymi prameňmi a typickou kolonádou. Zároveň sa všade okolo rozkladajú Jizerské hory s celoročnými prírodnými lákadlami. Na výlet sa vydajte do krásnej prírody Jizerských hôr, do Liberca s aquaparkom, zoologickou i botanickou záhradou (22 km), alebo zamierte do Poľska (7 km) či Nemecka (16 km) .

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej izbe s televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň si pochutnáte na servírovaných raňajkách a dvojchodových večerách podávaných priamo v reštaurácii penziónu.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou zamierte do malého wellness centra s vírivkou, saunou a posedením. Za príplatok si užite jednu z niekoľkých masáží.

Penzion Montána

Lázně Libverda 71 , Lázně Libverda
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,1 km
Zjazdovka
14 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Jizerských horách Tip na výlet

Jizerské hory a celkovo Liberecko patrí medzi vyhľadávané lokality na lyžovanie a zimným dovolenkám v horách. A nie náhodou! Veľa lyžiarskych areálov pojme všetkých nadšených zjazdových lyžiarov i bežkárov. Ski areály sú to síce menšie ako vo veľkých strediskách Krkonôš, ale ponúkajú všetky potrebné služby v nadštandardnej kvalite a navyše lyžovanie bez front. Bežkári tu rozhodne nemôžu vynechať Jizerskú magistrálu.

Kam za lyžovačkou v Jizerských horách?

  • Ski areál Tanvaldský Špičák je najväčším lyžiarskym strediskom v Jizerských horách s 9 zjazdovkami v celkovej dĺžke až 8 km, kde si na svoje prídu deti, dospelí, začiatočníci i profíci. Nájdete tu tiež detské ihrisko či snowpark.
  • Ski areál Bedřichov sa tiež radí medzi pomerne rozľahlé strediská, kde nadšeným lyžiarom všetkých vekových kategórií ponúka 10 zjazdoviek v celkovej dĺžke 4,5 km a 7 vlekov, vrátane jedného pohyblivého pásu pre najmenších lyžiarov.
  • Ski Plavy sa zase môže chváliť 4 zjazdovkami, detským vlekom, snowparkom s prekážkami a v prípade potreby tiež umelým zasnežovaním.
  • Ski areál Zlatá Olešnice v okrese Jablonec nad Nisou ponúkne celkom 3 zjazdovky, 2 vleky, večerné lyžovanie a lyžiarsku či snowboardovú škôlku.
  • Ski areál Šachty vám ponúkne 10 zjazdoviek a k tomu 3 moderné lyžiarske vleky, 2 detské vleky a moderný zasnežovací systém pre 90% tratí.
Viac informácií
SKI & SUN Świeradów Zdrój
Ski areál Severák
Lázně Libverda