Okraj Českého stredohoria v obci Svinica. Hotel Ring s polpenziou, masážou a neobmedzenou saunou a fitness. Dĺžku pobytu si môžete ľubovoľne navoliť na 3, 5 alebo 8 dní.

O ubytovaní

Zavítajte do Hotela Ring *** v obci Svinčice v zelenom údolí medzi Teplicami (20,5 km) a Mostom (11,2 km). Nebojte sa, malá dedinka rozhodne nerobí česť svojmu menu – prostredie okraja Českého stredohoria je naozaj malebné. Vyzýva k výletom, prechádzkam aj cyklistike.

Vyrazte napríklad na hrad Hněvín (12,6 km) – táto dominanta Mostecka dnes slúži ako výletné miesto s reštauráciou a hotelom. Nájdete tu aj rozhľadňu a hvezdáreň. Milovníkov histórie určite nadchne aj zámok Libochovice (30,5 km), v ktorom sa narodil Jan Evangelista Purkyně. Budova zo 17. storočia je obklopená zámockým parkom ideálnym na prechádzku.

Veľa zábavy na toboganoch, pri kúpaní v bazénoch či v divokej rieke si užijete v Aquadrome Most (10,3 km). Nechýba ani detský bazén pre najmenších. Vykúpať sa môžete aj v jazerách Milada (37,8 km) či Barbora (15,6 km) alebo sa zohrejte v horúcich bazénoch Thermalia Teplice (20,2 km). Milovníci vína si nakoniec môžu urobiť exkurziu do Vínnej pivnice v osade Chrámce (8 km). V malebnej krajine Českého stredohoria sa vínna réva pestuje už dlhšie ako 1 000 rokov. Neváhajte a ochutnajte to najlepšie, čo tunajšie vinice ponúkajú.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej alebo trojlôžkovej izbe s krásnym výhľadom na okolie. K dispozícii budete mať vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, písací stôl, televíziu a malú chladničku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na pokrmoch českej a medzinárodnej kuchyne, v prípade pekného počasia môžete posedieť vo vonkajšom átriu, kde je možnosť grilovania.

Kde budete relaxovať?

Na zaslúžený odpočinok láka fínska sauna priamo v areáli hotela.

Niečo naviac

Ak hľadáte spoločenské aktivity, zahrať si môžete biliard, stolný tenis, alebo šípky. Nechýba ani fitness centrum so širokou ponukou vybavenia pre vašu dokonalú kondíciu.

Hotel Ring ***

Hotel Ring ***

Svinčice 30 , Svinčice
Česká republika

+420 603 523 689

hotelring@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
8,8 km