Nezabudnuteľné zážitky si môžete dopriať na dovolenke v Hoteli Lions *** na Rakovnicku. A čo k tomu patrí? Neobmedzený vstup do moderného vodného wellness s bazénom a saunou, polpenzia so zmrzlinovým bufetom počas večere a neobmedzená konzumácia vína a prosecca počas dňa. K tomu tiež privátna vírivka, masážne kreslo a bowling!

O ubytovaní

Hotel Lions sa nachádza v krásnej stredočeskej dedinke Nesuchyně neďaleko stredočeského Rakovníku (13 km). Na prvý pohľad vás určite zaujme okolitá krajina, jazierko a dve sochy levov, ktoré počas pobytu strážia váš pokojný spánok.

Na kráľovský hrad Křivoklát (28 km) v CHKO Křivoklátsko dôjdete autom približne za 30 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 107 moderne zariadených izieb. Okrem 7 apartmánov disponuje hotel dvomi typmi izieb - Standard Komfort a Superior Lux Komfort.

Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Za príplatok je možné sa ubytovať v priestornejšej izbe s väčšou manželskou posteľou a výhľadom na jazierko.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka špeciality z českej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky i večere sa tu podávajú formou bufetu, večer vás poteší tiež neobmedzená konzumácia zmrzliny a bohatý výber tuzemských i zahraničných vín v hotelovej vinotéke.

Kde budete relaxovať?

Priamo v areáli hotela môžete využiť služby wellnes balneo centra. Oddýchnite si v zrekonštruovanom bazéne, v aromatickej parnej saune alebo v niektorej z wellness procedúr a masáží (čokoládový kúpeľ, pivný kúpeľ, rašelinový zábal, oxygenoterapia a ďalšie).

Niečo naviac

Súčasťou hotela sú ihriská a priestory pre množsto pohybových aktivít. Zahrať si môžete badminton, stolný tenis, squash, pétanque, adventure golf, plážový volejbal, tenis alebo nohejbal.

Hotel Lions ***

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko

CHKO KřivoklátskoTip na výlet

CHKO Křivoklátsko alebo tiež kraj českého spisovateľa Ota Pavla, ktorý sem zasadil dej svojej knihy Smrť krásnych srncov, je i biosférickou rezerváciou UNESCO a vtáčou oblasťou v rámci sústavy Natura 2000 . Rozkladá sa v západnej časti Stredočeského kraja a takmer dve tretiny jeho rozlohy pokrývajú nepreniknuteľné listnaté a zmiešané lesy. Stredom CHKO vedie kaňonovité údolie rieky Berounky.

Čo by ste nemali v Křivoklátsku minúť:

  • Stredoveké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Prírodnú rezerváciu Skryjská jezírka
  • Zabudnúť by ste nemali ani na hradné zrúcaniny Týřov a Jenčov, ľudovou pamiatku Hamousův statek v Zbečne či skláreň RÜCKL CRYSTAL v Nižbore.

Ak hľadáte odpočinok v prírode, prejdite si CHKO Křivoklátsko po niektorom z mnohých značených trás skrz lesy či v zarezané údolia potokov. Vodáci by si potom určite nemali zabudnúť splaviť rieku Berounku.

Viac informácií
Křivoklát
Křivoklát
Prírodná rezervácia Skryjské jazierka
Prírodná rezervácia Skryjské jazierka
Rakovník
Rakovník