Recenzie a hodnotenie: Apartmány Belveder (Tatry)

4,3/5
(Celkom 3 hodnotení)Skvelé
Tatranská Lomnica, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Nadežda H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 9. 2020
Prostredie hotela je moderné, čisté, jeho poloha výborná vzhľadom na rýchlu a bezproblémovú dopravu bez auta, hotel ponúka preukaz na zľavnenú dopravu. Wellnes úžasný v súkromí, pivný kúpeľ s pohárom piva uvoľní svaly a doplní sily na ďalšie krásne výlety vo V. Tatrách za každého počasia. Personál hotela bol ochotný, obzvlášť pri komunikácii pri objednávaní termínu ubytovania.
4/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 8. 2020
Ubytování je nové, čisté, v centru blízko k turistickým trasám, restauracím a obchodům. Bohužel nás překvapilo pár věcí : snídani jsme měli v ceně poukazu, bohužel však neobsahovala žádné nápoje - káva ,čaj - což bývá standardem. Takže každé ráno 4 Eura za 2 kávy. Dále se nepodařilo ubytovateli za celý týden zajistit TATRY kartu, která umožňuje ubytovaným využívat slev na dopravu atd. Celkově hodnotím ubytování velmi dobře, ale po doladění detailů to bude ještě lepší.
4/5  
(Milan O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2020
Prostředí hotelu je pěkné. Personál ochotný, vše na co jsme měli nárok bylo splněno. Jediné co chybělo, tak u snídaní chyběl jakýkoliv nápoj, chtělo by to alespoň čaj nebo bílou kávu. Toto jsme postrádali a ještě nikdy se nám to u jakéhokoliv pobytu nestalo.

Práve v predaji pre Apartmány Belveder

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet