Užite si prepychový pobyt v centre Karlových Varov. Hotel Palacký **** stojí priamo pri populárnej kolonáde a 150 m od Zámockých kúpeľov. V cene máte bohatú polpenziu, kúpeľné oblátky a vstupenku do Alžbetiných kúpeľov.

Luxusná dovolenka priamo pri promenáde

Prepychový Hotel Palacký **** nájdete v samotnom srdci historického kúpeľného centra Karlových Varov. Preslávená promenáda vedie priamo okolo neho. Ubytovaní budete v elegantných izbách, ktoré vám poskytnú potrebný komfort. Okrem posedenia a veľkej kúpeľne sa tešte tiež na výhľad na mesto. Niektoré izby majú tiež balkón a možnosť prístelky.

Každé ráno si pochutnáte v hotelovej reštaurácii na raňajkách formou bufetu. Na obed skúste niektorý z pokrmov stredomorskej kuchyne či lahodný dezert. Každý deň vás tiež čaká vynikajúca večera, po ktorej si môžete posedieť na bare s pohárom niečoho dobrého.

Odpočinok nielen v Alžbetiných kúpeľoch

Určite zavítajte do Zámockých kúpeľov, ktoré sú od hotela vzdialené iba 150 metrov. Hotelový personál vám rád zaistí niektoré z kúpeľných procedúr. V cene balíčka máte tiež vstup do Alžbetiných kúpeľov.

Tieto kúpele, založené v roku 1906, sú veľmi populárne a ponúkajú rôzne kúpeľné, relaxačné i wellness procedúry. Nájdete tu tiež bazénový komplex s plaveckým bazénom, relaxačným bazénom s chrličmi a masážnymi tryskami, vírivku, sauny i bazénik pre deti.

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet kúpele zažívajú až v 18. a 19. storočí, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitnej kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva, chorôb pečene, pankreasu alebo diabetu. Ohromí vás tu hneď niekoľko kolonád - Vřídelná, Zámocká, Trhová, Mlýnská a Sadodvá. Medzi najvýznamnejšie budovy patrí hotely Imperial a Pupp alebo Alžbetine a Cisárske kúpele. V meste sa môžete tešiť aj na bohaté kultúrne vyžitie a slávne festivaly.

Bazénové centrum v Karlových Varoch

Je ten správny čas na vodné radovánky! Vyrazte do moderného bazénového centra v Karlových Varoch. Nájdete tu bazén s dĺžkou 25 metrov s šiestimi plaveckými dráhami a relaxačnú zónu, v ktorej sú inštalované vírivky, protiprúdy a masážne hlavice. Tešiť sa môžete ale i na tobogan, parnú a suchú saunu a odpočinkovú zónu s ležadlami. Na svoje si prídu i deti - v detskom výukovom bazéniku s vodnou atrakciou.

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.

Hotel Palacký ****

Stará Louka 339/40, Karlovy Vary
Česká republika

353 222 544

info@hotelpalacky.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,39/5
Celkom 23 hodnotení