Užite si prepychový pobyt v centre Karlových Varov. Hotel Palacký **** stojí priamo pri populárnej kolonáde a 150 m od Zámockých kúpeľov. V cene máte bohatú polpenziu, kúpeľné oblátky a vstupenku do Alžbetiných kúpeľov.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Luxusná dovolenka priamo pri promenáde

Prepychový Hotel Palacký **** nájdete v samotnom srdci historického kúpeľného centra Karlových Varov. Preslávená promenáda vedie priamo okolo neho. Ubytovaní budete v elegantných izbách, ktoré vám poskytnú potrebný komfort. Okrem posedenia a veľkej kúpeľne sa tešte tiež na výhľad na mesto. Niektoré izby majú tiež balkón a možnosť prístelky.

Každé ráno si pochutnáte v hotelovej reštaurácii na raňajkách formou bufetu. Na obed skúste niektorý z pokrmov stredomorskej kuchyne či lahodný dezert. Každý deň vás tiež čaká vynikajúca večera, po ktorej si môžete posedieť na bare s pohárom niečoho dobrého.

Odpočinok nielen v Alžbetiných kúpeľoch

Určite zavítajte do Zámockých kúpeľov, ktoré sú od hotela vzdialené iba 150 metrov. Hotelový personál vám rád zaistí niektoré z kúpeľných procedúr. V cene balíčka máte tiež vstup do Alžbetiných kúpeľov.

Tieto kúpele, založené v roku 1906, sú veľmi populárne a ponúkajú rôzne kúpeľné, relaxačné i wellness procedúry. Nájdete tu tiež bazénový komplex s plaveckým bazénom, relaxačným bazénom s chrličmi a masážnymi tryskami, vírivku, sauny i bazénik pre deti.

Hotel Palacký ****

Stará Louka 339/40, Karlovy Vary
Česká republika

353 222 544

info@hotelpalacky.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
250 Kč/noc.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
35 km