Nabitý pobyt v rodinnom hoteli Trio, ktorý Vás očarí svojou polohou v nádhernej prírode. Polpenzia, wellness, opekanie a množstvo ďalších zážitkov pre perfektnú dovolenku pre dvoch alebo i s deťmi.

Týždeň v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel sa nachádza v severnej časti Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb a preto je oázou pokoja, kde môžete nerušene relaxovať a načerpať nové sily. Atmosféru dotvára vôňa dreva a štebotajúce vtáčiky. 

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú priestorné a komfortné, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. V podzemí nájdete menší wellness, ktorý má dvojica na 2 hodiny sama pre seba. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infra saune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. 

Letná turistika v okolí hotela

Behom pobytu sa nudiť určite nebudete. Vychutnajte si prechádzky alebo náročnejšiu turistiku nedotknutou prírodou Slovenského raja- populárne sú túry na Suchú Belú a Prielom Hornádu. Neďaleko je salaš, kde pripravujú výborné tradičné slovenské jedlá. 

Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (i najkrajšiu) ZOO, alebo sa prechádzať po mestskej promenáde. 

Asi po 20 minútach cesty autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou a za menej než pol hodinu cesty prídete k svetoznámemu Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (JARMILA ?.)

Trochu nás mrzelo, že jsme neměli avízované grilování a další dobroty i přes to, že jsme se o ně upomínali.Mnozí účastnící nedostali uvítací drink. Je potřeba vyměnit polštáře a deky - nebyly v nejlepším pořádku. Alespoň 1 x za pobyt vynést odpadkový koš z pokojů - to jsme si museli dělat sami.

Vynikajúce (Jozef F.)

Som velmi spokojný. Popis hotela zodpovedal skutočnosti, dostali sme všetko, čo sme mali zaplatené. Personál bol veľmi milí, ochotní a ústretoví. Cítili sme tu sa veľmi dobre. Určite odporúčam každému. Turistické chodníky Slovenského raja sa nachádzajú kúsok od hotela.

Skvelé (Bc.Alice N.)

Ubytování odpovídalo popisu. Strava super :), maximální spokojenost i s personálem. Dalo se na všem dohodnout. Jinak Slovenský ráj je moc krásný a týden je málo na poznání.

Vynikajúce (Aneta Z.)

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!

Vynikajúce (Tereza ?.)

Vše bylo naprosto v pořádku. Ubytování, personál, jídlo. Procházky Slovenským rájem ve mně zanechaly nezapomenutelné vzpomínky. Určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Pobyt odpovídal popisu, ideální umístění, nabízené služby na odpovídající úrovni.

Skvelé (Zuzana V.)

Pekne ubytovanie, mily a ochotný personál. Popis zľavy zodpovedal skutočnosti, strava nám chutila. Hotel by potreboval už trochu investovať do rekonštrukcie.

Skvelé (Lenka T.)

Prostredie hotela je úžasné, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál hotelu bol milí a ústretoví a strava výborná. Z výletov do okolia odporúčam Tomášovský výhľad.

Skvelé (Petr M.)

Hotel je umístěn na na hezkém místě, blízko vstupu do Slovenského Ráje. Ubytování odpovídalo popisu. Personál byl vstřícný, strava dobrá. Vše splnilo mé očekávání a mohu jen doporučit.

Skvelé (Miroslav C.)

Slušný rodinný penzion. Skromnější ubytování. Dobrá strava, velmi velmi ochotná obsluha.