Skúste raz stráviť sviatky pokoja či osláviť príchod nového roku v Nízkych Tatrách a už to nebudete chcieť meniť. Existuje totiž len málo krajších pocitov, než sa takto v zime ráno prebudiť a mať horské prostredie na dosah ruky. Nechajte sa rozmaznávať rukami masérov a zdravotníkov alebo len vodou v bazéne. To dostanete pri pobyte v Relax Hoteli Avena *** v Liptovskom Jáne v Nízkych Tatrách.

O ubytovaní

Rekondično-rehabilitačný Relax Hotel Avena *** je situovaný v krásnom, tichom horskom prostredí Národného parku Nízke Tatry, konkrétnejšie v Jánskej doline. Najbližšie je obec Liptovský Ján a priehrada Liptovská Mara. V okolí je veľa turistických trás vedúcich k dominantám Národného parku Nízke Tatry: vrcholy Ďumbier (17 km) a Chopok (19 km), Demänovský kras (16 km) či Vrbické pleso (19 km). Prekrásne panoramatické výhľady sú z blízkej vyhliadky nad Liptovským Jánom (4 km) a z vrcholu Poludnica (5 km). Neďaleko hotela nájdete termálne kúpalisko (2 km), prípadne sa môžete vydať do aquaparku Tatralandia (16 km). Nízke Tatry ponúkajú ideálne podmienky pre zimné športy. Leží tu najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná Chopok (25 km) či ski areály Žiarce (12 km) a Opalisko (11 km). Obľúbenými turistickými cieľmi sú bobová dráha, Pavčina Lehota (18 km) a Liptovský Hrádok (8 km).

Kde budete spať?

Relax Hotel Avena *** ponúka pobyt v komfortných, štýlovo zariadených izbách s výhľadom na okolitú prírodu. V každej izbe nájdete LCD TV, písací stôl so stoličkou, kreslo a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Niektoré izby majú k dispozícii aj vlastný balkón.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je vlastná klimatizovaná reštaurácia, bar s letnou terasou aj altánok s grilom a ohnisko. V reštaurácii si vychutnáte raňajky aj večere formou švédskych stolov. K príjemnému odpočinku a posedeniu potom poslúži bar s krbom aj letnou terasou, kde si môžete vybrať zo širokej škály nápojov za sprievodu hudby.

Kde budete relaxovať?

Bazéne, vírivky, sauny, masáže i ďalšie liečebné či relaxačné procedúry, to všetko si v hoteli užijete dosýta.

Cestujete s deťmi?

Vonkajšie detské ihrisko i detský kútik je k dispozícii všetkým ubytovaným deťom.

Niečo naviac

Môžete si tu zahrať stolný tenis, futbal alebo biliard.

Relax Hotel Avena ***

Za plavom 2049/9 , Liptovský Ján
Slovenská republika

+421 445 263 401

recepcia@hotelavena.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,3 km
Vzdialenosť od jazera
12,7 km
Zástavka
0,9 km
Aquapark
14 km
Zjazdovka
20 km