Užite si na jar či v lete 2023 parádnu dovolenku a vydajte sa do chorvátskeho letoviska Karlobag. Ubytovaní budete v priestrannom apartmáne až pre 4 osoby s vlastnou kuchynkou, balkónom s výhľadom na more a tiež s možnosťou grilovania. Najbližšia pláž je vzdialená iba 400 m, bary a reštaurácie sú ešte bližšie.

O ubytovaní

Apartmány Marinko sa nachádzajú v pokojnom letovisku Karlobag na brehu Velebitského prielivu. More v tejto oblasti je veľmi pokojné a čisté, a je tak ideálne pre rodiny s deťmi. Pláže priamo v Karlobagu sú z väčšej časti nedávno upravené s betónovými mólami a vstupmi do vody. Najbližšie apartmánom sú obľúbené pláže Zagreb (400 m) a Tatinja (1 km). Z pamiatok sa oplatí vidieť kláštor s kostolom svätého Jozefa (400 m) stojaci v strede mesta a pozostatky stredovekého hradu (600 m). Južne od Karlobagu ležia zrúcaniny hradu Vidov a kostola sv. Víta (2 km), odkiaľ je prekrásny výhľad na more a okolité ostrovy. Obľúbenými cieľmi turistov sú Pamätník Nikoly Tesly (30 km), Národný park Paklenica (50 km) a protiľahlý ostrov Pag, kam sa ľahko dostanete loďou alebo trajektom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenom apartmáne pre až 4 osoby. Súčasťou apartmánu je spálňa s manželskou posteľou a obývacia miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom. Nájdete tu aj rozkladaciu pohovku, ktorá poslúži ako prístelka pre 2 osoby. V apartmáne nechýba ani vlastná kúpeľňa s uterákmi, satelitná televízia, WiFi pripojenie a balkón s výhľadom na more.

Apartments Marinko

Apartments Marinko

Punta 19 , Karlobag
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený po dohode
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,4 km

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov PagTip na výlet

Ostrov Pag je jedným z najvyhľadávanejších turistických oblastí Chorvátska. A niet sa čomu diviť – svojich návštevníkov láka na priezračné more plné života, romantické pláže, atrakcie a športové vyžitie pre deti i dospelých a v neposlednom rade aj na vynikajúcu gastronómiu.

Tento veľmi slnečný ostrov (slnko tu svieti 280 dní v roku) je jedným z mála miest na Jadrane, ktoré okrem tradičných kamienkových ponúka aj krásne piesočné pláže. Jemný piesok nájdete na plážach v letoviskách Stará Novalja, Potočnica a Povljana (jej východná časť). V severovýchodnej časti ostrova sa v zátoke Zrće nachádza rovnomenná kamienková pláž, ktorá je svetovo známym miestom nočnej zábavy.

Vďaka bohatému podmorskému životu patrí k obľúbeným aktivitám na Pagu šnorchlovanie a potápanie. Vidieť môžete kraby, ježovky, morské sasanky aj červené hviezdice. Dovolenku na Pagu si ďalej môžete spestriť napríklad prehliadkou storočných olivovníkov pri dedine Lun, návštevou výrobne a predajne vpresláveného pažského syra v Kolane alebo výletom do historického mesta Pag.

Populárne sú tiež lodné výlety na okolité ostrovy. Z letoviska Mandre vyplávajú lode na ostrovy Olib a Silba. Súčasťou je aj obed a zastávky na kúpanie. Ďalej je možné sa z Mandre vydať na kratší poldenný výlet na ostrovčeky Maun a Škrda.

Viac informácií
Zadar
Zadar
Národný park Paklenica
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly
Memoriál Nikola Tesly