Apartments Marinko

Apartments Marinko

Punta 19, Karlobag
Chorvátsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Marinko Naglic IČ: 40057639213


00 385 99 2101423

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 7 €/noc - Maznáčik povolený po dohode
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,4 km

O ubytovaní

Apartmány Marinko sa nachádzajú v pokojnom letovisku Karlobag na brehu Velebitského prielivu. More v tejto oblasti je veľmi pokojné a čisté a je tak ideálne pre rodiny s deťmi. Z pamiatok stojí za videnie kláštor s kostolom svätého Jozefa (400 m) stojaci v strede mesta a pozostatky stredovekého hradu (600 m).

Južne od Karlobagu ležia zrúcaniny hradu Vidov a kostola sv. Víta (2 km), odkiaľ je prekrásny výhľad na more a okolité ostrovy. Obľúbenými cieľmi turistov sú Pamätník Nikola Tesly (30 km), Národný park Paklenica (50 km) a protiľahlý ostrov Pag, kam sa ľahko dostanete loďou alebo trajektom. Ten patrí k najväčším ostrovom na Jadrane a je známy tradíciou v produkcii soli a rybolovu. Väčšina ostrova je pokojná, nájdete tu ale aj legendárnu pláž Zrće, preslávenú pre nikdy nekončiacu párty.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenom apartmáne pre až 4 osoby. Súčasťou apartmánu je spálňa s manželskou posteľou a obývacia miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom. Nájdete tu aj rozkladaciu pohovku, ktorá poslúži ako prístelka pre 2 osoby. V apartmáne nechýba ani vlastná kúpeľňa s uterákmi, satelitná televízia, WiFi pripojenie a balkón s výhľadom na more.

Niečo naviac

Využiť môžete aj pokojnú záhradu s vonkajším posedením a ohniskom, kde sa vám v tieni stromov bude krásne odpočívať.